2016 m. kovą žiūrėjau

Hju Glaso legenda (The Revenant) – vėl toliau žiūrim vesternus. Aišku, man labiau patinka, kai veiksmas vyksta šiltuose kraštuose, prerijose ir smėlynuose, o ne sniegynuose stingdant speigui, bet ką jau čia. Gamtos vaizdai išties nepakartojamai nuostabūs, tiesiog kvapą gniaužiantys, ir dar taip gražiai nufilmuoti! Veiksmas ne toks įdomus, pakankamai nuspėjamas, bet kai kurie Hju Glaso poelgiai stulbinančiai originalūs, pavyzdžiui, įlindimas į arklio vidų… Gražu, kad DiCaprio su barzda, sako, dėl to ir Oskarą gavo 🙂 4 balai iš 5.

Vis dar Alisa (Still Alice) – kartais parsisiunčiu filmus nežinodama siužetinės linijos, tik kur nors perskaičiusi teigiamus atsiliepimus. Todėl man buvo netikėtumas, kai Julianne Moore įkūnijama veikėja pakankamai nesena susirgo Alzhaimerio liga. Turiu ne vieną pažįstamą, kuris prižiūrėjo šia liga sergančią mamą/močiutę, todėl galiu įsivaizduoti, kaip jie jaučiasi, tačiau kaip baisu pačiam susirgti ir jausti, kaip kasdien nutrupa tavo asmenybės detalės, nebuvau apie tai susimąsčiusi. Filmas padėjo. 3 balai iš 5.

Broliai (Brothers) – psichologinė drama labiau sakyčiau, nei trileris, su Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal ir Natalie Portman, apie visiškai skirtingus brolius ir jų meilę tai pačiai moteriai. Broliai skirtingi, nes jų tėvas kažkaip visiškai nenormaliai vieną niekina, o kitą aukština, nenuostabu, kad vaikai užaugę pasuko skirtingais keliais. Filmas toks truputį nuspėjamas, bet pakankamai įdomus. 4 balai iš 5

Zero teorema (The Zero Theorem) – kažkoks keistas a la mokslinės fantastikos filmas apie ateityje gyvenantį lengvai pamišusį programerį, dirbantį milžiniškai korporacijai, bandantį suprasti gyvenimo prasmę ir tikintį, kad ją praneš kažkas, paskambinęs telefonu. Kai kurios vietos absurdiškai nesąmoningos, siužetas banalus, intrigų beveik nėra. 2 balai iš 5.

Kloja (Chloe) – sveika, Julianne Moore, ir vėl! Ši aktorė vėlgi vaidina vyresnio amžiaus santuokoje gyvenančią moteriškę, kuri pradeda įtarinėti savo vyrą neištikimybe ir pasamdo prostitutę tam, kad išsiaiškintų, ar vyras atsispirs jos vilionėms. Visos tos psichologinės dramos vyksta jos galvoje, o prostitutė, kurios vardu pavadintas filmas, irgi nepėsčia. Žodžiu, užverda intrigos, kurių baigtį visgi nesunku atspėti. 3 balai iš 5.

Aviukas Šonas. Filmas (Shaun the Sheep Movie) – rekomenduotas artimų ir patikimų šaltinių, kaip labai juokingas, bet kažkodėl juoko nesukėlęs. Atskiros serijos tikrai labai patinka, toks subtilus britiško stiliaus humoras, bet filmas – ne. Net vaikui nepatiko, sako išjungiam, čia nesąmones rodo. 2 balai iš 5.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

TheGirlOfNature
2016 03 31 | 12:50

Kloja žiūrėjau kelis kartus, mėgstu detales- patiko erdvė, montažas ir aktoriai.

Palikti atsakymą