Rugpjūtį žiūrėjau

Nuodėmingoji šeima (Family Sins) – keista matyti Kirstie Alley tokios blogietės vaidmeny, o šiaip filmas visai įdomus, su originalia istorija ir sveikais įtampos trupinėliais. O Kirstie Alley tai nerealiai išstorėjusi, vaidina įtikinamai ir dabar, jaučiu, kai kitą kartą žiūrėsiu kokį filma su ja, mintyse slaptai žinosiu, kad visas jos gėris yra užmaskuotas blogis! Tiesa, teisybės ieškotoja, kuri lyg ir turėtų atspindėti gerąsias filmo jėgas, atrodo atstumiančiai dėl tų savo neplautų plaukų, ir nevisai norisi, kad ji laimėtų. Bet laimi, aišku.

Alibi (The Alibi) – ogo, kaip viskas susipainioja ir būna išpainiojama, pasirodo. Nelabai tikroviškai atrodo toks tikslus žmonių elgesio prognozavimas ir kliovimasis jų instinktais, bet pabaiga tikrai žavi ir žaisminga. Tikrai ne nuobodus filmas, ir gražių aktorių nepagailėta. Kaži, jei tokį versliuką Lietuvoj susukus? Būtų paklausus, kaži?

Dėkui, kad rūkot! (Thank You for Smoking) – visuomet įdomu išgirsti argumentų rūkymui, nes nuolat klausai tik kontrargumentų. Turiu pasakyti, kad siužetas įdomiai sudėliotas, pagaliau aiškiai supratau, kad po velnių yra tie lobistai ir kaip jie veikia, nes iki šiol, žinodama tik mokykloj išgirstą apibrėžimą, maniau jų darbą esant kažkokia mistika. Pagrindinio veikėjo vaidmuo kuriamas itin patraukliais būdais, ir dar ta Katie Holmes!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis