Ramutės laimės receptas

Tai va, vakar nuėjau miegot, o šįryt pamačiau, kad likus valandai iki vidurnakčio Ramutė atsiuntė savo laimės receptą. Niekada nebuvau žmogus, reikalus tvarkantis paskutinę minutę, bet oh well, negaliu tikėtis, kad visi bus kaip aš. Taigi:

***

Tavo laimė priklauso nuo tavo įnašo į ją. Mėgautis gyvenimu reikia šiandien, o ne tada, kai laimėsi loterijoje ar išeisi į pensiją. Svarbiausia akimirka – dabar. Norėdamas kiekvieną dieną padaryti šventą, tarnauk kitiems. Kinų patarlė sako: „Ranka duodanti rožę, visad kvepia ja”.

Daryk gerus darbus:

1.Transporto kamštyje praleisk kelis automobilius,

2. Sakyk žmonėms komplimentus, kai jų jie išgirsti nesitikės,

3. Padėk visiems, kurie prašo,

4. Puoselėk draugystę. Žmogus turintis tris tikrus draugus, yra labai turtingas ir laimingas,

5. Kvatok visa gerkle su draugu,

6. Neaukok laimės dėl laikinų dalykėlių,

7. Niekad neatidėliok darbų, kuriais tu kuri rytojaus gerovę,

8. Niekada nepamiršk, kad turi šeimą, tai tikra dovana,

9. Dovanok meilės dovanėles šeiminykščiams be jokios progos,

10. Gyvenk savo vaikų vaikyste, stebėk juos augančius ir bręstančius,

11. Šok lietuje,

12. Mėgaukis ypatingomis akimirkomis, kurias teikia kiekviena diena, nes ši diena, tai dabartis – tai visa, ką tu turi.

Jogas Romanas sakė, kad gimę mes verkiam, o pasaulis juokiasi. Reikia gyventi taip, kad mums mirus pasaulis verktų , o mes juoktumėmės.

***

Dabar tai jau tikrai buvo paskutinis konkurso dalyvis. Beje, jei turi gerą laimės receptą, kuriuo nori pasidalinti su pasauliu per mano tinklaraštį, visada maloniai prašom, svečiai laukiami, tik jau ne dėl prizo, o dėl saviraiškos džiaugsmo.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Tamagochi
2008 11 06 | 10:18

Nu jo į pabaigą tikrai gerų receptų pasipylė 🙂
Balsuočiau už šį, už Justino ir už Astos. Nė nežinau katras iš jų geriausias. Savo aišku paliksiu vertinti kitiems ^_^

Linas
2008 11 06 | 17:13

Aš imčiau šį receptą! 🙂

Marija
2008 11 06 | 19:39

Blem, dar vakar ar kada čia pagalvojau, kad jei jau nesijauti laimingas pats, padaryk laimingus kitus. Tada ir pačiam geriau bus. Sutinku su autore 🙂

Laimės paieškos rožiniam mieste » Laimės receptų konkurso rezultatai
2008 11 07 | 17:29

[…] Ramutės laimės receptas […]

Mery
2009 02 05 | 20:21

Iki laimes reikia tiek nedaug, juk ji nera taip “aukstai” kaip kartais mes isivaizduojame. Nusipirkime i savaite bent viena karta sokolado, pareikime namo, pasileskime savo megstamiausia daina ar laida ir skaniai su arbata ar kava suvalgykime ta sokolada apie nieka negalvodami. Juk pasijusite nors siek tiek pamaloninti. Padovanokite savo mylimajai ar mylimajam balionu, juk tai taip vaikiska, o juk vaikai- patys laimingiausi zvelgiant i zmogau visa gyvenimo trukme. Taigi, palepinkite save ir kitus, pazarstykite komplimentu, nustebinkite brangius zmones ir seip patys sugalvokite ka nors originalaus, plepekite kiaura diena su kuo nors, retkarciais su savimi, elgites vejavaikiskai, kai jums to reikia, prasiblaskykite nueje pas sena pazystama.. Juk kuo gyvenimas labiau nenuspejamas, tuo linksmiau gyventi, o kuo linksmiau gyventi, tuo esi laimingesnis. Tad pasistenkime nuvyti i sali ta nuobodzia rutina ir Lietuva taps pasaulyje pirmaujanti valstybe pagal laimingiausiu zmoniu skaiciu 😉 nezinau ar jums patiko, tiesiog rasiau rasini apie laime ir sugalvojau parasyti komentara i sia svetaine 🙂 nepeikit labai jau tu mano minciu 😀

Palikti atsakymą