Laimės receptų konkurso rezultatai

2008-11-07

Ką gi, po savaitės Nokia Trends Lab, ruošiamės puošiamės, dovanojam kvietimus. Konkursėlis, kurį paskelbiau spalio 16d., iš pradžių judėjo labai vangiai – Paulius (Rymeikis, niekoblogo.lt) spalio 18 d. parašė savąjį receptą į komentarus, ir tylu ramu. Na, o po gerų dešimt dienų pasipylė – Julius (Cinamonas iš Laimikio), Deividas (Atlaikyk.net), Neringa (Hedonistas), Ramūnas (Erkanas), Timas (Singapurijus), Asta (Inflatera), Andrius (Tamagochi), Aida, Afro, Urtė (abi komentaruose), Justinas (Jusstinas) ir Ramutė nepagailėjo laiko pasidalinti savo patirtimi, kaip pasiekiama laimė.

Visus receptus galėčiau suskirstyti į dvi kategorijas – ilgalaikius planus ir akimirkos pajautimą. Abu variantai yra svarbūs – gyvenimas susideda iš smulkmenų, bet nematant bendro vaizdo sunku nujausti tėkmės kryptį.

Taigi, trylika dalyvių, vienas (tiesa, dviems asmenims) pakvietimas. Reikalą truputį palengvino tai, kad Paulius savo bilietus pasiėmė pas Arnoldą, Deividas gyvena už jūrų marių vandenynų ir dalyvavo dėl smagumo. Taigis, lieka vienuolika… Paėmiau ir su niekuo nepasitarus nusprendžiau konkurso laimėtoju paskelbti ir kvietimus padovanoti Andriui (Tamagochi), nes jo pasiūlyta pasimatymo su savimi idėja, mano nuomone, tiksliausiai įkūnija ir įvardina kitų autorių išsakytas mintis. Mylėk save, išdrįsk palepinti valandėle laiko, būdų jai praleisti maloniai – milijonai… Vienas iš – Nokia Trends Lab ;)

Dar karčiuką dėkui dalyviams, pagrindinio prizo steigėjui, baneriuko piešėjui bei informaciniams rėmėjams – draugams blogeriams. Leiskite sau būti laimingais!

***

Popietės papildymas: Tamagochi pakuždėjo siūlysiąs pusę dovanos – t.y. pakvietimą  – vienai iš konkurso dalyvių. Žiūrėsim, kas čia bus!

11 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams