Smells Like Christmas Spirit

Vai tai tai kaip gražiai kabinetukus pasipuošėm – rožinėm eglutėm, rožiniais žaisliukais – tikras Pink Office. Puiku. Pasaulis daug mielesnis, kai prieš akis ne pilkas miestas, o rožinės blizgančios grožybės.
Vakar laidos „Labas vakaras” svečiuose buvo floristė, pasakojo, kaip paskleisti namuose kalėdinius kvapus – man visai patiko, reikės išbandyti, nes galima nuotaiką susikurt pagal tai, ką užuodi. Tai žodžiu pasiimam mandariną arba apelsiną, į jį tiesiog prismaigstom gvazdikėlių. Man atrodo logiškiau naudoti mandariną, nes reikia, kad gvazdikėliai pradurtų vaisių iki sulčių, o kartais apelsinų žievės būna oi kokios storos… Taipogi pridedam į lėkštelę cinamono lazdelių, anyžių ir uodžiam uodžiam… Tiesa, tam, kad namie šie kvapai stipriau sklistų, reiktų šitą kompoziciją kuo dažniau pajudinti.

Ai, dar kalbant apie tai, kaip iš natūralių produktų namie susikurti nuotaiką, prisiminiau pas vieną draugytę matytą instaliaciją – stiklinėje puodynėlėje priberta kavos pupelių ir vidury įstatyta žvakė tabletė. Uždegi ją, ir visi namai kvepia kava. Irgi puikumas.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis