Justino laimės receptas

Kai jau suskaičiavau visus laimės recepto konkurso dalyvius, gavau Justino laišką su jo variantu. Ką gi, lapkričio penktoji dar nesibaigė, todėl prašom:

***

Kai buvau matematikas, bandžiau surasti trūkstamus nežinomuosiuos laimės lygtyje, kai buvau fizikas, kūriau amžinai laimę generuojantį variklį. Nepavyko. Tapau chemiku ir mėnesių mėnesius mėgintuvėliuose maišiau įvairias medžiagas tikėdamasis sukurti amžiną laimę suteikiantį preparatą. Vis dėl to nusprendžiau, kad būdamas programuotoju, galėčiau savo laimės recepto algoritmą materializuoti internete ir visi žmonės taptų laimingi. Kol pagaliau supratau, kad laimę man ir kitiems gali suteikti tik muzika. Prasidėjo stebuklingo muzikos garsų ir instrumento derinio ieškojimas. Nieko neišėjus, griebiausi narkotikų. Trumpą laiką buvau laimingas, bet atsidūriau reabilitacijos klinikoje ir tapau liūdnesnis nei bet kada anksčiau. Ir taip iki gyvenimo galo: naujos idėjos, nesėkmingi bandymai ir niekada nuoširdžiai Fausto neištarti žodžiai – „Sustok, akimirka žavinga”.

Kaip tai siejasi su veiksmingu laimės receptu? Tuo, kad turbūt jo vieningo ir visiems veiksmingo nėra, nes laimę gali suteikti labai daug skirtingų dalykų – nuo žiūrėjimo į žvaigždes, iki didelės sumos pinigų. Mėginti jį atrasti – pavojus, kad išvaistysi daug laiko veltui ir tapsi tik liūdnesnis. Bet pagrindinis dalykas, kuris būtinas maišant laimės pyrago tešlą – viską daryti ne dėl to, kad tai gali atnešti laimę ar dalykus, kurie ją suteikia, o visada pasirinkti tai, ko iš tiesų nori. Ir net jei pradžioj net nekvepia laime, laikas viską sudėlios į vietas ir galų gale būsi laimingas. Nes darai tai, ką geriausiai sugebi ir ko labiausiai nori. Svarbu, kad viskas kiltų iš didžiausių troškimų, svajonių ir tų norų, kuriuos įgyvendintum būdamas visagalis. Nesvarbu, ar tai būtų studijų, darbo ar gyvenimo partnerio pasirinkimas. Prieskonių įmaišymas pagal skonį: dainavimas, šokiai, fotografavimas ir t.t. – kas ką labiau mėgsta.

P.S. jei kartais 100% nežinai, ko labiau norėtum, mesk monetą: jei iškritus herbui Tu bent širdies gilumoj norėsi, kad būtų atsivertęs skaičius – rinkis jos reikšmę. Teisingas pasirinkimas – pagrindinis žingsnis į laimę.

***

Toks puikiai apibendrinantis ir sudėliojantis visus taškus įrašas. O aš jau einu ruoštis miegiukui…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Inflatera
2008 11 05 | 22:50

Šaunus požiūris. Super.

Laimės paieškos rožiniam mieste » Laimės receptų konkurso rezultatai
2008 11 07 | 9:22

[…] Justino laimės receptas […]

3complicity
2022 02 17 | 17:20

2justice

Palikti atsakymą