Ramūno laimės receptas

Ramūno Čepaičio, blogosferoje žinomo Erkano vardu, laimės receptas konkursui:
***
Štai mano keletas punktų, kurių patarčiau laikytis, kad būtum laimingas.
Patikrinta asmeniškai, garantuoju! 😉
1. Neskubėk gyvenimo partnerio paieškose! Gali per anksti “užkibti” ir priprasti prie žmogaus, kuris nėra tas(-a) vienintelis(-ė), o po to bus LABAI sunku kažką pakeisti.
2. Susirask darbą, kuris kartu būtų tavo hobis. Jei nesiseka, nepasiduok, ieškok… Jei ne Lietuvoje, galbūt užsienyje yra ta kompanija ir tos pareigos, kur Tu atsikėlęs ryte nekantrautum eiti ir pradėti darbo dieną.
3. Keliauk, bendrauk, skaityk, domėkis. Tai plečia Tavo akiratį. O gautos žinios padeda suprasti aplink vykstančius procesus. Jausiesi žymiai geriau, kai žinosi, kodėl kyla kainos, ką rinkti prezidentu ir kodėl, ar paskolą verta imti anuiteto ar perpetuiteto būdu, ar pasauliui tikrai gresia globalinis atšilimas ir t.t. Nebūk vienos srities žinovu. Arba dar blogiau – jokios.. Tačiau niekad nebūk kažkuo įsitikinęs 100%. Visada pasilik “o galbūt vis tik..” galimybę.
4. Prisimink kad už sveikatą brangesnis dalykas yra tik gydymas 🙂 Jei jautiesi blogai – nedelsk ir pasitikrink pas gydytoją. Geriau sugaišti vieną dieną poliklinikos eilėje, negu kelis mėnesius ligoninės lovoje.
5. Nesvarbu kaip būtum užsiėmęs ar kaip tau patiktų būti su artimu žmogumi, rask laiko vien tik sau.
***
Nokia Trends Lab jau po dviejų savaičių, o po septynių dienų paskelbsiu, kuris konkurso dalyvis laimėjo pakvietimus į jį. Kol kas ir Tu turi šansų juo tapti, tereikia atsiųsti savo laimės receptą adresu esu at pinkcity.lt!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

redvel
2008 10 31 | 23:58

Pagal šitą receptą išeina, kad esu absoliučiai laimingas žmogus – visų punktų laikiausi/laikausi, tiesa nesąmoningai, bet vistiek 😉

1venison
2022 02 17 | 16:14

1frequency

Palikti atsakymą