Tamagochi laimės receptas

Jei kiekvieną dieną pabandytum po vieną būdą laimei pasiekti, savaitė gautųsi nepaprasta. Net jei ne viskas pavyktų, esu tikra, kad įgyta patirtis apdovanojant save vis viena būtų neįkainojama. Šįryt – Andriaus, kurį pažįstu kaip Tamagochi, receptas į pabaigą einančiam konkursui:

***

Tvirtai tikiu, kad laimė yra sugebėjimas džiaugtis dabartiniu momentu. Deja, tai kartais gali atrodyti labai sudėtinga – daug sudėtingiau nei iš tiesų yra.

Šį receptą radau Julia Cameron knygoje “The Artist’s Way” ir sėkmingai pritaikiau. Užsiėmimas vadinasi “pasimatymas su savimi”. Kartą per porą savaičių, savo kalendoriuje rezervuoju keletą valandų laiko. Jam atėjus, palieku telefoną namuose ir keliauju į kokią nors vietą, kur norėčiau pasimatyti su man brangiu žmogumi. Tas žmogus esu aš.

Iš pradžių toks užsiėmimas gali pasirodyti keistas, bet užtenka vos poros minučių, kad išgirstum džiugų vidinį balsą. Kai leidi sau pasielgti impulsyviai. Kai leidi sau pabūti čia ir dabar. Kai išlaisvini savo kūrybinę pusę ir pavedi jai kontroliuoti situaciją. Ir patikėkit, ši pusė tuo metu krykščia iš pasitenkinimo 🙂 Pasiimu fotoaparatą ir atsiranda įdomūs vaizdai. Daug kartų matyti dalykai staiga gali atgimti, būti atrasti iš naujo. Nuklystu į netikėtas vietas – pvz. sendaikčių turgų ar tą paslaptingą pieno barą šalia rotušės. Grįžtu namo atsinaujinęs, pasisėmęs naujų idėjų ir paragavęs nuotykio. Dažnai parsinešu kokį nors magišką mažmožį. Ir dar kartą įsitikinu, kad būti laimingu nieko nekainuoja.

***

Šiandien ir rytoj vis dar gali atsiųsti savo receptą.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Toma
2008 11 04 | 10:30

waau, šitas receptas pats pačiausias! :}
Skaitai ir paliečia – norisi išbandyti :}

Dina
2008 11 04 | 23:53

Man poros valandų neužtektų.. Pastaruoju metu apskritai laiko sau nėra nėra, oi, kaip nėra, tai jau kai imčiaus šito recepto, rezervuočiau sau porą parų 🙂

JungTukas
2008 11 05 | 11:52

“paslaptingą pieno barą šalia rotušės”:

Panašu, kad pasenęs laimės receptas, nes šio pieno baro jau nebėra 🙂

Tamagochi
2008 11 05 | 12:54

gali būti, kad nebėra – paskutinį kartą ten buvau prieš metus.

Palikti atsakymą