Krizė krizė jėi jėi jėi

Tą pačią dieną, kai perskaičiau šitą UFB anekdotą, gavau pranešimuką iš mūsų marketingistės, jog, kol sirgau, buvo priimtas nutarimas organizuoti tradicinį kalėdinį firmos baliuką, už kurį susimokėsime patys. Dirbu pakankamai didelėje įmonėje (tiesa, dėl etatų mažinimo iš stambios – virš 250 darbuotojų – neseniai tapome vidutine), ir prie visokių motyvacinių – komandos dvasios kūrimo renginių esam pripratinti. Savaime suprantama, visada už viską mokėdavo įmonė. Ir štai prašom, krizė! Iš algų, apie kurių didinimą neverta nė svajoti, atseikėkite triženklę sumelę ir susimotyvuosite dirbti šaunių kolegų būry! Aišku, pinigus reikia atnešti iš anksto, ir niekas Tau jų negrąžins, jei netyčia po mėnesio čia ir nebedirbsi, kas yra visai realu.

Žinok, aš išgyvensiu. Susimokėjus už baliuką, nepakėlus algos, išėjus iš darbo – šimtu procentų išgyvensiu! Mane tik morališkai žlugdo tie visi nuolatiniai dejavimai, oficialūs pranešimai, slapti verkšlenantys kuždesiai ir įrodymų kišimas į akis. Taip, krizė.

Taip, išgyvensiu.

Va, čia mergaitė rašo, kaip ji susisuka visus pinigus už būsto nuomą palikus. Nes išsiskyrė su draugu ir vienai gyventi brangiau (ir neekologiškau, kuris aspektas Tau svarbesnis?). Aš nekilnojamu turtu pasirūpinau prieš visokius ten burbulus, o pragyvenimui kad ir padavėja eičiau dirbt, patirties turiu. Brangiausiasis sako, kad krizės metu psichologo paslaugos turėtų būti paklausios… O po poros metų viskas bus aprimę, tik kitų nervai pakrikę.

Verta?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

ztkp.lt (Paulius)
2008 11 05 | 11:21

Pakelkim Moet Chandon taures už turtą ir prabangą! “Kad ir kas bus, nebus taip, kad nieko nebūtų”, – sakė Šveikas iš kažkokio karininko išmokęs.

Tamagochi
2008 11 05 | 12:56

aš už tokius bajerius pamastyčiau apie darbo keitimą. Kol dar gali tai padaryti:P
Nes kuo toliau, tuo situacija bus sunkesnė. Ir ji tęsis mažiausiai porą metų.

Justas
2008 11 05 | 16:03

Nuostabus jumoro jausmas visu paminetu siame irase – ypac marketingistes:)
Speju, kad ji gali tu svenciu ir nesulaukti..:)

Deividas
2008 11 05 | 16:59

Kad ta krizė dar net neprasidėjo, spėjų ztkp paaiškino, bet aš tingėjau skaityt :))

awx
2008 11 05 | 19:26

Vat aš irgi, kaip sako rusai “sižu ir x**eju” kaip visi eina iš proto dėl krizės. Arba blogai skaičiuoju savo pajamas ir išlaidas, arba nėra jokios krizės :))

Auris
2008 11 06 | 7:55

As tai aplink krize matau, bet kol kas manes ji neliecia 🙂 Atlyginima pakele, isviso tikiuosi pasiseks pabegti i kita darba… 😉

Dina
2008 11 06 | 12:04

Aš tai siūlau keisti darbą. Manau, kad seniai galėtai psichologe būti ir tau tas puikiai sektųsi. Va 🙂

PinkCity
2008 11 06 | 12:59

Žinot, kaip būna, kai tetrūksta paskutinio spyrio į subinę, tai vat man dabar tokia situacija. Turiu keletą pasiteisinimų, kodėl dar neparašiau prašymo atleisti, bet natūralu, kad kai darai kažką, kas Tau nepatinka, turi šiuos savo veiksmus kažkaip apginti.
Norėčiau išbandyti save psichologijos srity, bet neturėdama praktikos savo kabineto neatidarysiu, o darbo skelbimo, kad reikalingas psichologas gyvenime nesu mačius (meluoju, kažkada kalėjime reikėjo berods). Eilinis kvailas pasiteisinimas.

Tamagochi
2008 11 06 | 13:31

Gera Dinos mintis. Per krizę kaip tik psichologų paklausa padidės 😉

Auris
2008 11 06 | 15:13

2 PinkCity: nu nerasyk pati prasymo spirti is darbo. Priversk juos pacius tave ismesti, tada priklausys 3 menesiu kompensacija. O per tuos tris menesius ir darba nauja susirasi ir pailsesi kur meksikoje 😉

PinkCity
2008 11 06 | 15:53

Tu, Auri, esi gudrus, kaip aš 🙂 Kadangi esu išdirbusi 2 metus, man priklausytų 2 mėn. vidutinio darbo užmokesčio dydžio kompensacija + jie mane turi įspėti prieš 2 mėn. + turiu prikaupusi daugiau nei mėnesį atostogų, taigi gaunasi 5 algos! Tai yra viena iš priežasčių lukterėti – jei bus etatų mažinimas ir jie pasirinks mane, aš išlošiu.

Deividas
2008 11 06 | 16:52

ir minicooper nebetaip toli 🙂

Aurius
2008 11 06 | 20:41

Here you go. Problema, kad turbut darbdaviai graziai stengtusi susitarti. O cia pagalvojau pvz tokiam darbe kaip pas man kad uzformintas puse etato uz 900, o viskas kita autorine sutartis, tai nelabai kas gaunasi, jei mane mestu 🙁 na bet manes dar kol kas nemeta 😀 bet darbinantis mane ir isdure. Sutariau atlyginima, ateinu pasirasyti pas buhaltere ziuriu 900 ant popieriuas. Galvoju – wtf? Dzin – skaitau toliau… Puse etato – 2x WTF? Gi tariausi visa. Sako autorine gausi. Nu $%^ galvoju, koks man pointas – darbdavys sutaupo mokesciu, o man nuo to tai tik pensija nesikaupia. Na bet sako is to ka sutaupo, tai tipo mum kelia algas… Tiesa naujausiomis mano ziniomis Alna irgi prie panasios sistemos priejo, kad moka autorines, nu nes darbdaviam susitaupo 27% nuo atlyginimo ar panasiai ir istatimiskai kaip ir nenusizengia, juk ne vokeliai 😉

Sailing Boy
2008 11 07 | 20:29

Bullshit! Jei firma nebegali sumoketi uz kaledu vakareli, tai reikalai tikrai negeri. Nebent tokiu vakareliu islaidos labai dideles pas jus buna…

Palikti atsakymą