Mama, ačiū, kad mane iki trejų metų namie auginai

Šiaip apie politiką, nei socialinę, nei jokią kitokią, nesu linkusi diskutuoti, nes tiesiog noriu, kad jie man netrukdytų ir nemanytų, kad aš jiems trukdau. Bet to jau per daug. Ta Birutė Vėsaitė, niekada jau vien dėl mordos ji man nepatiko, ir šiaip dažnokokai nusišneka, o dabar visai – pažėrė šaunių argumentų, dėl ko nereiktų motinystės pašalpos mokėti tris metus: „…jeigu priimsime siūlymą dėl trejų metų, pagalvokite, kas bus su karjeros siekiančiais tėvais. Užuot dėję lėšas į darželių atidarymą, norime motinas padaryti namų šeimininkėmis”. OMG, ???

Bliamba, kaip jai į galvą netelpa, kad moterims būtų suteikta ne kas kita, kaip GALIMYBĖ RINKTIS. Dirbti ar auginti vaiką. Ir tai ne kokia. Šitaip augant infliacijai, ar atrodo, kad aš pragyvenčiau už 85% savo dabartinės algos po dviejų metų? Kiek dabartinių mamų augina atžalas iki vienerių, iki dvejų, trejų metų? Iš mano bendradarbių yra keletas, kurios vos poros savaičių kūdikius auklėms palikusios grįžo darban. Tai jų pasirinkimas. Bet jei nuspręstų iki trejų metų vaiką augint, ponia (shall I say „panelė”?) Vėsaitė išpravardžiuotų namų šeimininke ir litų šiukštu neduotų. O dar vadina save kovojančia už moterų teises.

Uf, užknisa mane tokios. Vyrai seimūnai už moteris, auginančias vaikus, moterys – prieš. Galvoju, gal jai keistu būdu motiniškas instinktas nebūdingas. Nueinu į jos asmeninį puslapį biografijos perskaityt. Tai kaip ir turi motera tiek vyrą, tiek vaiką. Hm. Sėkmės jai ir sveikos nuovokos Kalėdų proga galiu tik palinkėt.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis