Asmeniškumai

Kai man rašo piarščikai ir sako laba diena, jūs rašote maisto tinklaraštį, o aš atsakau ne visai taip ir man reikia sugalvoti žodį ar žodžių junginį, kuriuo galėčiau apibūdinti, ką aš čia rašau, tai pirma į galvą ateinanti mintis yra gyvenimo būdo tinklaraštis, bet jei iš tiesų rimčiau pagalvojus, tai koks čia gyvenimo būdas? Kiekvienas iš mūsų ir iš jūsų gyvename pagal savo gyvenimo būdą ir čia toks pats kvailas posakis, kaip ir esu kas esu arba būk savimi. Nes jei mano gyvenimo būdas pasikeistų, jis vis viena būtų mano gyvenimo būdas, ir jei žmogus būna savimi, o paskui pasikeičia, tai jis vis viena būna savimi, nes niekuo kitu būti absoliučiai neįmanoma, net jei imčiau mėgdžioti Gwen Stefani aprangos stilių, manieras ir savo sūnų apkirpčiau taip, kaip ji, aš vis viena būčiau aš, tik mėgdžiojanti Gwen.

Gwen & Kingston

Knygos Madam Elegancijos pamokos autorė rašo tinklaraštį, kurį taip pat vadina gyvenimo būdo, tai ji ten viešina, kaip atrodo jos vonios stalelis su kosmetikos priemonėm, kurias, esu tikra, ji gavo iš rėmėjų, norinčių pas ją pasireklamuoti, nemokamai, arba demonstruojasi, kokius rūbus vilkėdama ji eina susitikti su draugėmis, kiekvieną aprangos detalę išsamiai aptardama. Atsimenu, kai pradėjau rašyti pinkcity.lt, vienu metu irgi buvo apsėdusi tokia kiekvieno savo pirstelėjimo viešinimo manija, kai atrodė, kad nepaprastai svarbu skaitytojus informuoti, kada palaisčiau gėles ir kaip man neužsivedė automobilis.

Dabar gi nukrypau į kitą kraštutinumą – asmeninio pobūdžio žinučių siunčiu ypač minimaliai, ir gal čia taipogi nieko gero, nes visgi tinklaraštis asmeninis ir na gal reikėtų kartais paatvirauti. Įdomumo dėlei.

Ane.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Judita
2014 01 29 | 10:47

ane : )

Palikti atsakymą