Apie rūpinamąsi savimi

Daug kalbama apie meilę sau, primenama, kad reikia rūpintis savimi, nes tik tuomet galėsime tinkamai pasirūpinti kitais.

Kaip tai įgyvendinti kasdienybėje?

Neišvengiamai turime daugybę rutininių užduočių, kurias turime atlikti – buitis, darbai, vaikai. Manome, kad kai viskuo pagaliau pasirūpinsime, kažkada prieš miegą, galėsime pagaliau skirti laiko sau – voniai su putomis, gerai knygai, ramiai meditacijai ar lengvai mankštai.

Realybė? Būname tokie pavargę, kad nesinori nieko daugiau, tik įsijungti serialą ar braukyti telefono ekraną.

Todėl primygtinai raginu Tave planuojant dienos veiklą būtinai iš anksto įtraukti ir malonias, atgaivinančias veiklas, skirtas savęs palepinimui ar auginimui. Ir, žinoma, laikytis šio plano!

Visų pirma susidaryk savo malonių veiklų sąrašą, tarkim, iš dešimties punktų. O gal pavyks iš trisdešimt? Tegul jos būna įvairios, iš skirtingų sričių – susijusios su socialine veikla (puodelis kavos su drauge?), emociniu gyvenimu (dienoraštis?), fizine veikla (pasivaikščiojimas gamtoje?), atsipalaidavimu (vonelė pėdoms?).

Rašant greičiausiai kils minčių apie tai, kokios kliūtys gali iškilti siekiant įgyvendinti šias veiklas. Iš anksto apsvarstyk, kaip jas įveiksi arba, jei to nepavyks padaryti, nuspręsk vieną veiklą pakeisti kita.

Įtrauk savo malonias veiklas į mėnesio, savaitės ir/ar dienos planus. Žinoma, kasdien į teatrą neisi, bet pasistenk kiekvieną dieną rasti laiko palepinti save, kad ir kokia nors smulkmena.

Prasideda toks jaukus, visiškas hygge laikotarpis – džiaukimės juo, deginkime žvakes, supkimės į minkščiausius užklotus, skaitykime įkvepiančias knygas, rašykime dėkingumo dienoraščius, nepamirškime ir pasivaikščiojimų gryname ore! Mėgaukimės!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Hits: 18

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

video poker slot games
2021 11 21 | 4:14

[…] online new jersey casinos […]

Palikti atsakymą