Vienos susireikšminusios komentaras apie Login

2009-06-04

Visi, su kuriais diskutavau lygindama pernykštį Blogin ir šiųmetį Login, savo simpatijas atidavė renginiui pernai. Kai galėjai pertraukos metu eiti prie bet kurio ir žinojai, kad sutiksi blogerį, beliks išsiaiškinti, ką jis/ji rašo, o šiandien man ta visa masė žmonių jaukumos jausmo nekėlė. Atitinkamai ir pranešimai labiausiai sudomino tie, kurie susiję su blogosfera: aišku, Džiugo, apie mūsų ateitį, Laimikio komandos apie gatvės blogą ir Bartkaus – taipogi apie tinklaraščių rytdieną (pernelyg dažnai skambėjo žodis mirtis). Beje, ir įrašo pavadinimo idėja kilo dėl pastarojo pranešimo, kurio tikslo aš taip ir likau nesupratusi, šiaip ar taip, mirtis laukia visų mūsų, tai ar nebeverta gyvent? Baisu baisu, tinklaraščiai taps nebepopuliarūs po kiek laiko, tai vien dėl to dabar turėčiau nustoti rašyti? Ir labai į temą buvo Džiugo komentaras-klausimas dėl teiginio, kad „komentatoriai tampa blogeriais”: ką? Kol nepradėjau bloginti, kiek prisimenu, nė vieno komentaro nebuvau parašiusi!

Tai va, o visa kita buvo tik pusiau arba labai iš dalies susiję su tinklaraštija, renginio vedėjai radistai net Rogoznyj pavardės nesugebėjo ištarti (čia taip stebiuosi ne todėl, kad manau, jog ji lengvai ištariama, bet nu kad jau truputį žinomas Arnoldas mūsų tarpe yra, tai kaip jau čia taip)! Dideliausi komplimentai organizatoriams už muzikinį foną – tikiu, kad gal kažkas tik dabar atras Röyksopp, o už Passion Pit tai išbučiuot galėčiau! Visiškai nesutinku su Dina, kuriai smagu, kad blogeriai, sėdėdami vienoj patalpoj, skaipina. Jei kelias dienas per metus (skaičiuojant kitus susitikimus) galim paplepėti gyvai, tai kodėl nors trumpam neatsitraukus nuo monitorių ir nepasižvalgius į gyvus veidus?

Taigi, žvalgiausi; smagiausia, aišku, susitikti senus gerus susireikšminusiuosius: Nerių, Karolį, Džiugą, Vidą, Aistę, Justiną, Šilą, Turboliux’ą, taipogi susipažinti su needhead, Artojumi ir MekDrop, su Dovile tik susimojavom, su Marium šiaip persimetėm keliais žodžiais, o su Vaidu, Radiocool ir Extazy pagrįžom namo. Tai tiek. Blogai nebuvo. Bet.

19 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams