Gegužę skaičiau

Nick Cave „Asilė, pamačiusi angelą”
Dievas ne pamaiva. Nepamatysit Jo švaistančio dangiškąsias dujas malonybėms ir tuštiems pliauškalams. Ir nepamokslauja Jis tiek jau daug. Senųjų dienų prekyba ugnies ir sieros bedugne baigėsi. Dabar Dievas prekiauja ypatingomis prekėmis – žmonės dabartės mažiau linkę atsisveikinti su kūrinijos patogumais ir žemiškaisiais malonumais už dangiškosios karalystės pažadą po mirties. Dievo klientai reti ir rinktiniai. Velnias kasa semtuvais.

Sigitas Parulskis „Doriforė”
Žmonės tiesiog kraustosi iš proto dėl važiavimo. Be jokios abejonės, būtų galima stabdyti juos ir klausti, ar jie tikrai žino, kur ir ko važiuoja, ir ar būtų kas nors atsitikę, jeigu jie tūnotų sau namie arba darbe, – kas antras atsakytų „nežinau”. Ir tai tiesa. Miestas verčia juos važiuoti. Miestas verčia nuolatos trintis gatvėse, kadangi namie nėra miesto, namie tik televizorius, o jį išjungus – baimė nusižudyti.

Gail Sidonie Sobat „Marijos knyga”
Ar paimsiu į ranką plunksną Efezo mieste, Artemidės šventyklos šešėlyje? Mąsčiau apie tą deivę. Ją taip piktai užgaulioja žydai ir Judėjimas. Ir ko jie visi taip bijo? Daugybės jos krūtų? Girdėjau, kad ji turi šimtus krūtų, bet juk vyrai visuomet mėgo tą moterų kūno dalį. Tad kodėl juos taip gąsdina, kai jų tokia daugybė? Gal jie baiminasi paskęsti Artemidės piene, jos moteriškoje stiprybėje?

Aleksandras Sergejevičius Puškinas “Slapti užrašai 1836-1837 metai”
Kai aš laimingai įsimylėjęs, mano gyvenimas prisipildo momentinio malonumo ir nei praeitis, nei ateitis man nekelia nerimo. Jei širdis ištuštėja, mano mintys nukrypsta į praeitį arba į artėjančią mirtį ir mane apima liūdesys. Todėl meilė yra vienintelė pagalba nuo žudančio laiko, ji išvaduoja mus nuo praeities ir ateities, ji priverčia sustoti laiką šią dieną. Jei įsimylėjusiems sustoja laikas, tai reiškia, jog būnant nuolatos įsimylėjusiam galima sustabdyti laiką. O kadangi įsimylėti į vieną moterį neįmanoma, aš įsimyliu į įvairias moteris.

Frédéric Beigbeder „Gelbėkit, atsiprašau”
Todėl ir manau, kad visi gražias moteris mėgstantys vyrai yra pyderai. Dulkindami moterį jie galvoja apie kitų vyrų žvilgsnius. Draugaujant su gražia moterimi, mylintis visada dalyvauja daugiau nei du asmenys. Visi dėl jos iš proto einantys vaikinai taip pat yra tame kambaryje, kai ji nusirengia, o jų buvimas visiems judesiams suteikia pikantiškumo. Girdėdavau juos šnabždant: „Nagi, Oktavai, paimk ją už mus. Padaryk tai už visus tuos, kurie to niekada nedarys. Mūsų vardu”. Taip, mylėjausi su moterimis ir galvodavau apie vyrus.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

UFB
2009 05 31 | 16:49

Tuomet VISI vyrai yra pyderai.:)

Gabrielė
2009 05 31 | 19:54

O, mano (versta) knyga 🙂 “Asilė” t.y. Smagu, kad kažkas skaito 🙂

PinkCity
2009 05 31 | 20:00

UFB, na, taip parase vyras…
Gabriele, rimtai? Geras! Puikus vertimas, turiu pastebeti!

Palikti atsakymą