• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Apie vaikščiojimą patamsiais

  2019-11-04

  Ar žinojai, kad net aštuoniasdešimt penkis procentus informacijos apie mus supantį pasaulį gauname per regą? Esame taip įpratę matyti, kad likusius keturis pojūčius dažnai paliekame be darbo.

  Elektra – labai naujas, tik devyniolikto amžiaus pabaigoje atsiradęs išradimas. Iki to laiko žmonės gyveno pasišviesdami žvakėmis, laužais, fakelais, geriausiu atveju – žibalinėmis lempomis. Tačiau tie, kurie gyveno vargingiau, tikrai be rimto reikalo žvakės nedegindavo. Tai kaip jie matydavo tamsoje?

  O Tu pabandyk! Jei dabartiniuose savo namuose gyveni pakankamai seniai, tikriausiai mintinai žinai, kur kas padėta. Netgi moki būti atsargesnė(-is) pavojaus zonose – kur, kaip žinai, gali mėtytis nesutvarkyta Lego detalė ar pripūstas balionas.

  Laimė

  Kai vaikštome tamsoje, tampame žymiai jautresni ir atidesni. Kokia puiki dėmesingo įsisąmoninimo treniruotė! Dažnai ją atlieku sutemus – kai reikia nueiti ir atsinešti ką nors iš kito kambario, jame neužsibūnant.

  Todėl ir kai stengiamės užmigti, arba kai atsisėdame medituoti, užmerkiame akis – aštuoniasdešimt penki procentai informacijos apie išorinį pasaulį kanalo užsidaro, ir mes galime maloniai leisti laiką vidiniame – jį stebėti, jame kurti ar ilsėtis.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams