Apie Lauryną Ragelskį ir jo darbus

2011-03-03

Rašau šį tinklaraštį, nes man smagu ir tau smagu. Ko daugiau reikia?

Būna pasitaiko, kad kai kurie kiti interneto puslapiai užsimano savo turinį mano smagumynais paskaninti, jie tuomet ima ir suraito man elektroninį laiškutį, ar galima, visuomet atrašau – taip, žinoma! Vienas portalas keletą dešimčių mano įrašų perpublikavo ir jo redaktorė kiekvieną kartą nepatingėdavo man maloniai parašyti ir paprašyti. O kai su kitu tokiu portalu įvyko nesusipratimas, nes vienas bendraautorius buvo tikras, kad man rašė kitas bendraautorius ir atvirkščiai, o galų gale paaiškėjo, kad aš nieko nežinojau, sulaukiau kuo nuoširdžiausio atsiprašymo laiško su klausimais, ką daryt. Žinoma, lai būna jau tas įrašas, sakau, negi gaila! Man gi glosto savimeilę faktas, kad į mane atkreipia dėmesį. Ir savo idėjas smagu skleisti, todėl viena pirmųjų ir į blogeriai.net užsiregistravau.

Tačiau gi atsirado toks veikėjas Laurynas Ragelskis, kuris nusprendė, kad velniop čia kam nors tuos laiškus rašinėti, jei galima paprasčiausiai visus tekstus ir jų iliustracijas nusikopijuoti pas save, o kadangi ir litas kitas neprošal būtų, tai dar ir reklamomis išsipuošė savo šaunųjį puslapiuką, kurio pavadinimo nereklamos sumetimais nevartosiu. Mes, tinklaraštininkai, ir gražiuoju, ir piktuoju prašėme išimti neteisėtai pasisavintus įrašus, visas tas reikalas jau ne vienerius metus truko – procesą išsamiai aprašė buržujus. Galiausiai perėjome prie oficialių teisinių reikalų – atstovaujami rimto advokato Andriaus Iškausko, dirbančio „AAA BSC – Law Firm“, bandysim susigrąžinti laisvę spręsti, kas gali perpublikuoti mūsų kūrinius.

Laurynas Ragelskis
Laurynas Ragelskis © buržujus

Kai sakau mes, turiu omenyje:

Buržujaus rašinėliai – autoriaus nuomonė;
Common Sense ir nuomonė;
Artūras Račas;
Maistas Ausims;
Geramama.lt;
Gnomas ir nuomonė;
Komjaunimas.lt ir nuomonė;
Uagadugu ir nuomonė;
Karolis Pocius ir jo nuomonė;
Beigi Laikraštis “Uroboras”.

Laurynas Ragelskis
Laurynas Ragelskis © buržujus

Nors jaučiu simpatiją barzdotiems vyrams, Laurynas Ragelskis, mano nuomone, nėra itin maloni asmenybė – keiksnojasi ir šaiposi iš mūsų, savo turinį ginančių, o ėmusis priemonių staiga pašalina arba reklaminius skydelius, arba nuorodas į autorius sudeda, ko anksčiau nedarė… Ogi per pernykštes homoseksualų eitynes išdidžiai Gražulio gretose stovėjo – tolerancija, matyt, nelabai garsėja. Čia šiaip, moteriškam papletkinimui.

14 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams