Tinklaraščiai, kuriuos skaitau

skaitauĮrašas, skirtas šaunia Rokiškio iniciatyva organizuotai Blogų reklamos savaitei. Iš tikrųjų tai mano skaitomiausi tinklaraščiai nuolat gražiai išrikiuoti puikuojasi šoninėje skiltyje dešinėje, bet kadangi greičiausiai dauguma mane skaito RSS būdu ir mato tik atskirus įrašus be bendro vaizdo, mažumėlę pareklamuosiu savo skaitinius. Beje, iš viso šiuo metu prenumeruoju 219 tinklaraščių, visų išvardinimas užtruktų netrumpokai, be to greičiausiai dalis jų jau yra numarinti (bet aš tingiu tvarkytis ir jų neišsitrinu), taigi štai sąrašėlis tų, kurie visuomet skaniausiai suryjami ir neapsileidžia ilgomis nerašymo pauzėmis (išrikiuota pagal tai, kieno įrašas buvo naujausias mano skaityklėje):

Moi je veux vivre – tiesiog moteris, mokanti jausti;

Darbai ir dienos – įdomios vertėjos kasdienybė ir argumentuota nuomonė;

Arbata juodoji – mielumas, jaukumas, švelnumas;

Blogas Pavadinimas – mergaitė gyvena Prancūzijoje ir nemėgsta prancūzų… O iš tiesų tai žavi nuoširdus atvirumas;

Scania gti – jau vien už įrašų trumpumą verta autorių gerbti (negaliu pakęsti ilgų straipsnių), o dar kai keliais sakiniais sugebama ir taiklią tiesą išsakyti, visai šaunu;

Pasivaikščiojimai tvoromis – originaliai, glaustai, gyvenimiškai ironiškai;

Kreivos mintys – kartais su autoriumi labai sutinku, kartais labai nesutinku. Už tai ir įdomu skaityt;

Niekiviskmėjinėjimai – atrodo, kad autorę aš jau puikiai pažįstu asmeniškai (nors nesame susitikusios);

Smėlio smiltys, vėjo mintys – mergina su vėju plaukuose ir linksma kasdienybe;

Ir daug kitų. Tikrai daug. Jei neradai savo tinklaraščio čia, greičiausiai aš vis viena jį prenumeruoju ir skaitau, tik jau nebeturiu kantrybės toliau rašyti. Dabar Tavo eilė.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

GinG
2011 01 05 | 14:06

Kiek teko žiūrinėti blog’ų – šis man priimtinas ir dėl dizaino, ,,tvarkos” (labai būtų įdomu pamatyti ir kitokias pavadinimo interpretacijas spalvomis 😉 )
Pastaruoju metu įkvėpimo semiuosi, pakeliaudama po įvairius dizaino, savęs išreiškimo per aprangą blog’us, pvz., http://sallyjanevintage.blogspot.com/ – žavi fotosesijų aplinka, senos užmirštos vietos; http://www.hel-looks.com/ – smagu prisiminti paauglystėje aplankytą ir aprangos laisve sužavėjusį Helsinkį :); http://easyfashion.blogspot.com/ – žavi paryžiečių aprangos kūrybiškumas (reikės įsitikinti ,,gyvai” ). Yra ir kitų blog’ų, kuriuos aplankau dažniausiai atsitiktinai.

Reda
2011 01 05 | 14:09

Oj, kaip faina. Ir aš čia 🙂 Pirmą kartą išgirdau apie blogų savaitę. Teks sudaryti ir savo sąrašiuką 🙂

viktorija
2011 01 07 | 17:49

nežinau, ar jau sakiau, bet man visada labai keista kažkur užeiti ir pamatyti, kad kažkas kažkur mane paminėjo. pasijaučiu tokia pastebėta:)))) dėkui!

Palikti atsakymą