Švieski, rožine ugnele (ir parodyk kai kam kelią)

Kai savitarnos kasa man davė grąžos kokius devynis dvidešimtinių banknotus, dingtelėjo, kad šie pinigai yra labai gražūs! Dar malonesne rožine šviesa šviečia penkiašimtinė, bet mane visuomet nervina, kai ją padavus porą minučių kasininkės nagrinėja ir žiūrinėja, kažkaip nemalonus nerimas apima. Geriau daug dvidešimtinių.

Ir rožinių arbūzų, vieną tokį kaip tik dabar kapoju – turiu visą ketvirtį jo sušlamšti, nes kitaip teks išmest. Labai sunku gyvent su pilnu šaldytuvu, kai esi priklausomas nuo atostogų. Kaip aš. Turėjau grįžt iš Juokrantės, nes šventėm mergvakarį (žiauriai smagiai!) ir paskui vestuves – draugų kol kas, ne mano, o vos iš jų atsipaipaliojusi nusprendžiau į Druskininkus minti. Arbūzas kartu važiuoti neturi noro.

Dar kalbant apie rožinę spalvą juokinga, kad kai Maisto Ausims fonas dar labiau už manąjį šia spalva spinduliuoja, atsiranda tokių atidžių skaitytojų, kurie mus su UFB sumaišo, o paskui dar pasipila komentarai, kad ant gražuolių (pvz., nuostabiosios Sabutytės) varo „kompleksuoti ir tikriausiai visuomenės atstumti asmenys”! Cha, nu aš šitos logikos tikriausiai niekad nesuprasiu. Kiek man teko susidurti, nelabai fiziškai patrauklūs žmonės apskritai vengia kalbų apie išvaizdą, visaip kaip ten akcentuoja dvasinius dalykus ir širdies gerumą, stengiasi būti mieli ir draugiški, nes žino, kad tik taip gali kitus sužavėti.

Ir kiek daug vargšų žmogelių iš gūglės atklydo į mano tinklaraštį, ieškodami informacijos apie Sabutytės vestuves! Iš nuotraukų spaudoje susidariau ne kokį įspūdį apie tą jos šventę, va užtatai Jasaitytė man labai patinka, nes ir graži, ir protinga, ir dar iš privačių šaltinių žinau apie būsimą jų santuokos sutvirtinimą, tai labai fainai ten viskas, bet aš tyliu ir niekam nieko nesakau. Pšš.

Kad Aistė laukiasi, tai akivaizdu, spėlioja žmonės, kad ir Goda dėl šios priežasties ištekėjo (nes gi nė pusmečio jie nepradraugavo), tai natūralu, kad atsiranda smalsuolių, besidominčių ir mano „būkle”, kai vestuvės ne už kalnų. Nesilaukiu! Per savo šventę planuoju nerealiai daug šokti (nes gi muzika bus tokia, kokia mane veža!), tai pasistengsiu išlikti lengvutėlė lieknutėlė ir ant svaigiai aukštų kulniukų. Nu jau greičiau!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis