Roko naktys 2010

Nė lašelio lietaus per visas Roko naktis, o mums iš Kauno skambina ir klausia, kaip gyvi po liūčių, mes sakom: ką? Maudynės ežere, miegas ant žolytės, ir muzika muzika muzika.

Vaizdas nuo palapinės

The Subways vokalistas, kaip ir buvo žadėjęs, nušoko nuo scenos ant gerbėjų rankų, tiesa, jos nestipriai laikė, vargšas nusibrozdino alkūnę, bet šiaip viskas gerai.

The Subways

Didžiausias minias žmonių prie scenos sutraukė ne festivalio headliner‘iai – žvaigždės iš užsienio – o vietiniai AC/DC Tribute.lt:

AC/DC Tribute.lt

Aš kažkaip visuomet pasisakau už progresą, todėl, kad ir kokie mieli bebūtų septyniasdešimtųjų roko atlikėjai

Laime pilnīga

mano rankos kyla aukštyn ir kojos trypia, kai girdžiu tokias grupes, kaip estų pankrokeriai Bedwetters

Bedwetters

arba švedų death metal atstovai Sonic Syndicate

Sonic Syndicate

Jau berods tapo tradicija tarp roko muzikantų įmesti kokią vieną nerokerišką grupę, tarkim, šiemet tai buvo Happyendless, kurių pasirodymu ir baigėsi festivalis, ir kurie nuoširdžiai sužavėjo savo profesionalumu, charizma, originalumu ir laisve.

Happyendless

Nors Roko naktų organizatoriams buvo paruošta staigmena – paliktas mažylis kačiukas, galbūt tikintis, kad jis taps festivalio talismanu, atkartojant šunelio Bliuzo istoriją, ir tos, ir šios naktys lieka ištikimos šunininkystei. Vėl vyko šių keturkojų lenktynės, kurių metu per lažybas surinkti pinigėliai atiteko beglobių gyvūnų organizacijai. Dalyvavo net du vipetai – Flora ir Kurtis, spėk, už ką aš stačiau?

Šunų lenktynės: vipetai

Nors Flora pateko į nugalėtojų trejetuką, čempiono titulas atiteko šiam gražuoliui:

Čempionas

Pramogų netrūko, muzikos netrūko, gero oro netrūko. Kas kitąmet?

Bobos man nevadovaus!!!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Kamanė
2010 08 10 | 11:49

Faina 🙂

Siesta
2010 08 10 | 21:03

mano kuklia nuomone Sonic Syndicate iki death metalo kaip man iki mėnulio, nors taip ir galima aptikti kai kuriuose šaltiniuose. geriausia juos būtų vadinti progressive metalistais, tikrai ne daugiau 🙂
o tie vipetai šalia mūsų gyveno, draugiški šuneliai 🙂

Venus
2010 08 15 | 16:51

Niekada nemaciau roko naktu. Galiu tik isivaizduoti apie ka eina kalba…

Nyu * || Akii ;3
2010 08 26 | 19:07

norejau ten nuvykti, bet pries pat koncerta neisejo, lbj gajla, nes visa menesi svajojau, geriausios grupes pagal mano skoni: Sonic Syndicate, Violent Divine, The Bedwetters ;D
kitaajs metajs butinaj nuvyksiu! xD

Tuti
2010 10 01 | 17:46

su didžiausiu malonumu akimis “ryju” puslapio įrašus.. tokios prie širdies limpančios mintys. smagu 🙂
bet dabar, užtikus šį straipsnį, net pamiršau kaip kvėpuot iš džiaugsmo:))) ypač antra dalis: šuneliai. esu viena iš tų, kuriai teko džiaugsmas rūpintis lenktynių užkulsiais, tai net neįsivaizduojat, kaip smagu (ne dėl savęs, o dėl gyvūnų gerovės) kad “ištikimybė šunininkystei” lieka pastebėta!
neapsakomas jausmas neieškant rasti dalelę to, ką pažįsti (vienaip ar kitaip). netikėtai pamatyti tai, ką matei, bet kitu kampu.

Palikti atsakymą