Truputuką apie muziką

Mane trikdo klausimas, kokia muzika man patinka. Ne dėl to, kad būčiau neapsisprendusi – tiesiog mano klausomų stilių spektras yra pakankamai platus, kad galėčiau jį apibrėžti vienu ar keliais sakiniais. Senas new-wave’inis Bow Wow Wow punk rock’as, shoegazer’iški The Radio Dept., retro jazz’uojanti Peggy Lee, akustinis Damien Rice indie folkas, electro-punk-rock’iniai Datarock ir alžyrietiškas Raï, jei Tau dar mažai. Reginą Spektor, Placebo ir Phoenix galima priskirti vienam ir tam pačiam indie rock’ui? Ehm…

Mano nuotaika bėgant dienoms būna skirtinga, todėl rengiuosi kitokiais rūbeliais, ir muzikos klausau įvairios. Bet atsakymas į klausimą, kokia muzika patinka, – „įvairi, priklauso nuo nuotaikos”, yra pasibjaurėtinai šlykštus, nes taip sako ir tie, kurie Russkoje Radio repertuarą mėgsta praskiesti Pūko subtilybėmis.

Taip, dažnai naujos pažinties pradžioje pašnekesiai apie mėgstamą muziką yra pakankamai neutrali tema, kurios dėka žmonės gali surasti nemažai panašumų. Arba išsižioję mirksėti veršiuko akimis, nes vardinant mėgstamų grupių pavadinimus sunku nutuokti, apie ką visa tai.

Iš viso visą šitą temą atsiminiau, nes šiandien Kaunas Jazz, o devintoj klasėj turėjau tokią draugę, kuri, paklausta, kokia muzika patinka, atsakydavo: visokia, išskyrus džiazą ir bliuzą. Esu truputuką peršalus, ir man skauda ausis – kaip paradoksalu – ar galiu eit koncertan?

Sėdžiu namie, troškinu paršiuko šonkauliukus ir linksminu save tokiom dainom. Ir kitokiom, nes įvairios patinka. Rytoj ausys privalo būti sveikos.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

awx
2008 04 25 | 20:06

Aš jau senai nesivarginu atsakyt į tokius klausimus ir nevarginu kitų savo atsakymais :))

Marija
2008 04 26 | 12:06

Geras, puiki įžvalga antroj pastraipoj (;
O tai, kad tu klausaisi tokių įvairių stilių muzikos, manau, parodo, jog esi įvairiapusiška ir nesustabarėjus (nežinau, ar šitas žodis čia tinka, bet nesugalvojau, kaip kitaip pasakyt) asmenybė. Aš dažniausiai ir sprendžiu apie žmogų iš to, kokią jis muziką mėgsta. Aišku, kartais daugiau pabendravus nuomonę tenka pakeisti, bet dažniausiai pirmas įspūdis būna teisingas.
Placebo ir Damien Rice man irgi patinka (:

Kuleris
2008 04 27 | 1:20

na va, koks aš pasirodo pasibjaurėtinai šlykštus 🙂

Palikti atsakymą