Mano darbo stalo fauna ir flora

Į šiandieninį Pauliaus klausimą, kaip sumažinti popieriaus krūvas ant darbo stalo, atsakysiu pinkiškai – prisidėkite ant jo visokių gėlių ir baubokų, tada nebus vietos toms krūvoms kauptis! Mano stalo kampas:

stalas.jpg

Be greipfrukto medžio užuomazgų man ne gyvenimas. Pienės atsirado visai neseniai, po mūsų su kolege pietmetinio pasivaikščiojimo upės pakrante, ir tikriausiai neilgam. Stephanotį man padovanojo bendradarbiai gimtadienio proga, kadangi tai yra meilės ir vedybų augalas, po pusantro mėnesio įsimylėjau savo brangiausiąjį. Spėju, kad labai ilgam. Drugelis – duoklė rožinei spalvai. Du kiškiai liko po velykinio apsikeitimo suvenyriukais, vėžliukas ukrainieniškas, o tas saldainis-futbolininkas gražiau atrodo, nei skanaujasi.

Toks mano pasiteisinimas dėl apkrauto nedarbiniais dalykučiais darbo stalo. Toks jaukumas. Dar visada kitoj kompo pusėj stovi puodelis arbatos ir stiklinė vandens. Pastarąją karts nuo karto išverčiu ant svarbių dokumentų. Paskui išsidėlioju juos trijų šimtų šešiasdešimt laipsnių ratu aplink save ir džiovinu. Neliūdna.

Aga, dabar pradėsi girtis, koks Tu tvarkingas ir darbingas, ir kaip viskas ant Tavo stalo profesionalu. Na tai prašau, pradėk.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

ignieška
2008 04 23 | 14:23

O, pienės – kaip smagu ir pavasariška!
Mano stalas nykesnis :/ Tik kabo bijūnų nuotrauka (labai graži, viršininkės daryta) ir stovi namelis-žvakidė. Dar kaštonų pora mėtos.
Neseniai buvau laaaabai kūrybingoje darbovietėje, tad pasidarė liūdna, kad pas mane toks minimalizmas. Planuoju užsiveisti kokį smagų augalą.

Paulius
2008 04 23 | 14:43

Pinkcity, o kokį pinkišką patarimą galėtum duoti vyrams, kurie nelabai mėgsta gėles ir baibokus:)?

U
2008 04 23 | 14:52

O aš pradėjau dirbt neseniai, tai mano stalas dar kaip ir tuščias 😀 ir apsižvalgius aplink, kokie stalai.. visi rimti, net baisu ką nors įdomesnio pačiai atsinešt 🙂

PinkCity
2008 04 23 | 15:26

ignieška, atrodo, kad Tavo darbo vieta pakankamai rudeniška. Taigi nusiskink tris pienes darban žinsgniuodama ir pamerk kokion stiklinėn – itin linksma būna!
Pauliau, baubokai būna vyriški ir moteriški – va visokie zuikutėliai ant vyro stalo truputuką gėjiškai atrodytų, bet gi pasitaiko tokių uch vyriškų figūrėlių 😉 Jau vyrų fantazija tai neribota, nesakyk… Mano vadovai visi garbingai įrėmintas savo šeimų nuotraukas demonstruoja, pvz.
U, mano pačios čia tik greipfruktas specialiai atneštas, visa kita susikaupė per ilgą darbinę patirtį 😀 Tikiu, kad kai apsiprasi su nauja vieta, savaime atsiras ant stalo ir kažkas mielo širdžiai.

Dina
2008 04 23 | 15:30

O aš jau sakiau, kokia netvarkinga esu. Ir dabar mėtosi patys įvairiausi daiktai ant mano stalo: knygos, kompas, laideliai, fotoaparatas, puodelis, tušinukai, pieštukinė, stalčiukai tokie, užrašai, lapai, lapeliai, lipnūs lapeliai, kompaktai, darbo knygos, telefonas, cigaretės, lankstinukai, plakatai, virvutės, akreditacijos..
Daug daiktų.. Aš kažkaip nemėgstu augalų ant stalo. Bet visai norėčiau to – meilės ir vedybų augalo. Na, sėkmei sutvirtinti dabartinei 🙂 Gal gali pasakyti, kur rasti galėčiau?

PinkCity
2008 04 23 | 15:56

Paprašyti kolegų, kad padovanotų, kai gimtadienis bus, pvz.?
Pavadinimas jo Stephanotis, būna gėlių parduotuvėse. Žydi baltais gražiais žiedukais. Lapai sodrios žalios spalvos. Geras augalėlis.

Dėdė Whiskis
2008 04 23 | 16:25

PinkCity, labai įdomiai sakai “baubokai”, taip pirmą kart girdžiu. Pats sakau “baibokai” 🙂
O stalą tvarkausi tik tada, kuomet negaliu nieko surasti arba kai rankos nesiekia per popierius klaviatūros. 🙂

Salomėja
2008 04 23 | 16:50

Oi gėlės ne man… Jas juk laistyt reikia, ane? Ir šiaip mylėt? Pas mane betvarkė: laidai, žurnalai, geri maketai, blogi maketai, maketai, kuriuos reiks taisyt. Senesnis planas, naujesnis planas… Numerio lanas, keturių spalvų parkeriai, tušinukai, žiebtuvėlis, lūpablizgis, padėkliukas, puodelis, stiklinė, knyga, laidai jungiantys tel. su PC, CD, lipnūs lapeliai… Ir dar daug visko, kas išmėtyta po visą stala…

Blogorama #402 : nežinau.lt
2008 04 23 | 19:29

[…] idėja – savivaldybė skatins važinėti mažais automobiliukais, leisdama parkuotis nemokamai. Augink sodą ant darbo stalo. Mažiau vietos liks visokiems nereikalingiems dokumentams. Mes su kolega auginam du kaktusus. […]

jago
2008 04 25 | 11:27

Gražu ir jauku.
Aš pats kažkaip mėgstu betvarkę ant stalo. Gėlių neauginu – eksperimentai parodė kad kartais jas per ilgam pamirštu. Bet retkarčiais mėgstu iš kur nors parsisiųsti kokio origamio brėžinius ir jį nulankstyti. Paskui ir stovi porą metų ant stalo kol nepasimeta.

Lyga.lt BLOGas » Asmeninio efektyvumo įvertinimas
2008 04 25 | 14:16

[…] Atsakymai į šiuos klausimus padės jums nusipiešti bendrą panaudojamo laiko vaizdą. Pamatysite, kur jum sekasi, o kur reikia pasistengti labiau. Nebūtina pulti atsakinėti iš karto į visus šiuos klausimus, galima pradėti nuo gerokai siauresnės strategijos. Nereikia užsimoti išspręsti visų problemų vienu ypu. Didinti asmeninį efektyvumą geriausia pradėti nuo elementarių, nedidelių žingsnių – darbų pagal prioritetus suskirstymo arba tvarkingo ir gražaus darbo stalo. […]

Dinos blogas – O aš turiu Puką!
2008 05 15 | 12:18

[…] aš turiu Puką! Prisimenu, kaip Jovita rašė, kad ant jos darbo stalo gyvena patys įvairiausi mieli mieli niekučiai. Aš skundžiaus, kad […]

Palikti atsakymą