Nibiru 2015

Nibiru

Antrą kartą praėjusį savaitgalį vykęs Nibiru festivalis – mažas, jaukus, mielas ir labai gražus. Festivalio nuotaiką visgi daugiausia lemia ne skambanti muzika, vykstančios veiklos ar estetinis apipavidalinimas, o į jį atvykstantys žmonės. Nors jau seniai esu Bliuzo naktų fanė, lyginant jas su Nibiru publika nuostabumo atžvilgiu pastarasis mažylis visgi nugalėtų. Visų pirma dėl to, kad Nibiru kol kas nėra toks populiarus, taigi į jį susirenka labai tikslinė pozityviai nusiteikusi publika, antra – festivalio teritorijoje alkoholis nepardavinėjamas, o atsivežti gali tik du litrus nestipriųjų gėrimų, taigi agresijos tikimybė, kuri dažniausiai susijusi su alkoholio vartojimu, smarkiai sumažėja. Žinoma, norint apeiti draudimus visuomet rasi tam būdų, tačiau man tikrai per visas tris dienas neteko matyti akivaizdžiai girto asmens. Įsivaizduok, kokia gera atmosfera!

Nibiru

Nibiru

Organizatoriai netingėdami pasistengė, kad viskas būtų labai gražu – miško takai gausiai nubarstyti smėliu, vaikštai tarsi pajūriu sau ir grožiesi subtiliom dekoracijom – tai medis koks išpieštas, tai mandala ant skaros ištapyta, tai sapnų gaudyklių prikabinta. Likau sužavėta žmonių gebėjimais kurti jaukias erdves – miško pakraštyje prie scenos prikabinta hamakų, vėliavėlių ir pristatyta elementariai iš statybinių palečių sukaltų krėslų, ir kaip tobula iš tokios vietos stebėti muzikinius pasirodymus! Arba laužo erdvė su daug šieno ir keletu rąstų – ideali vieta sušilti visomis prasmėmis.

Nibiru

Nibiru

Kaip ir daugumoje festivalių, veiklos netrūko – paskaitos, muzika, šokiai, pamokos, dirbtuvės, seminarai. Labai daug pardavinėjamo veganiško maisto – dar vienas didžiulis pliusas. Žodžiu, spaudžiu dešinę nuostabiems organizatoriams ir labai džiaugiuosi atradusi dar vieną festivalį, į kurį būtinai reikės sugrįžti.

Nibiru

Nibiru

Nibiru

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

NatureGirl
2015 08 06 | 11:04

Labai gražios dekoracijos 🙂 Kur vyko renginys?

PinkCity
2015 08 14 | 12:32

Taip, nuostabios. Sidabrave.

Palikti atsakymą