Poniai atvyksta pas mus!

nypc.jpgKoks didelis smagumas yra, kai mėgstama grupė atvyksta Tau padainuoti ne praėjus dešimtmečiui po jos šlovės apogėjaus, o būtent tada, kai Tau ji labiausiai patinka! Gražu žiūrėt, kaip šiandien tinklaraščiai mirga šviežiais įspūdžiais iš vakarykščio Linkin Park. Prieš pusmetį rašiau, kaip žavios brolio draugės su violetiniais batais dėka susipažinau su New Young Pony Club, nes visą kelią iki Druskininkų grotuve sukosi pirmas ir kol kas vienintelis jų albumas „Fantastic Playroom”.

Jie tokie provokuojantys, spalvoti, trykštantys gyvenimo sultimis, ryškūs ir apčiuopiami. Mielai sutikčiau, kad visi dalykai mano gyvenime būtų tokie. Juos norisi dainuoti linkčiojant galva ir plačiai spoksant į ką nors. Geriausiai, aišku, į juos pačius. Ir tada weeehooo! jie atvažiuoja į Lietuvą! Bijau, kad teks atsiprašyti karštųjų paplūdimių ir pasukti priešingon pusėn (aš sakau, kaip gerai Kaune gyventi, iki niekur nėra toli).

Taigi, sostinėje šį penktadienį vyks Nokia Experiment Lab, ir ant scenos užlips nuotaikingieji poniai, pernai tapę grupe, apie kurią visi kalbėjo kaip „turi pamatyti” ir „turi išgirsti”. Ir aš ten būsiu, ir gal – duok ausį, ką pakuždėsiu – gali netgi nutikti taip, kad man pavyks juos asmeniškai pakalbinti! Net jeigu ir ne, esu tikra, kad vakarą praleisiu fantastiškai, nes ši grupė moka linksmintis ir užkrėsti puikia nuotaika kitus. Vien Tahitos energija ko verta! Ai, dar bus Metal on Metal, kurie mane pernai per Be2Gether sužavėjo – muzika, kurios paprastai neklausau, tada jie žiauriai fainai užvilko. Labai gali būti, kad ir kitų renginio dalyvių lietuvaičių pasirodymai maloniai nustebins. Aš labai atvira naujoms patirtims 🙂 !

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

elt.lt » Blog Archive » Apžvalga: nuo politikos iki kasdienybės
2008 06 11 | 19:15

[…] Nuo politikos pereikime prie kultūros. Eurovizijos dainų konkursas jau baigėsi, tačiau jau yra šiek tiek naujienų apie lapkritį įvyksiantį vaikų Eurovizijos konkursą – joje dalyvaus tik 17 šalių atstovai. Apie tai kokie įvykiai vyks ar jau vyko Lietuvoje, taip pat galima pasiskaityti Jurgos Mandrijauskaitės straipsnelyje. Iš PinkCity sulaukėme žinios apie dar vieną artėjantį koncertą – New Young Pony Club. […]

Justinas Beinorius
2008 06 12 | 9:56

Rodos susimatysim 😉

ztkp.lt (Paulius)
2008 06 12 | 13:48

veikiausiai ir su manimi 😉

PinkCity
2008 06 12 | 14:03

Tave, Pauliau, tai jau išsiaiškinau, kad esi gerb. projektų vadovo, kurio dėka keliausiu į VIP’us ir imsiu iš Ponių interviu, kaliega 😉 Perduok linkėjimus ir dėkingumą Žilvinui!
Justinai, taip liūdnai atrodo, kai Tavo vardą be nuorodos rodo 🙁
Iki susimatymo!

ztkp.lt (Paulius)
2008 06 12 | 14:47

perduota 😉

Palikti atsakymą