Magiška kelionė

Magiška kelionė

Šiandien yra ypatinga diena, nes visai netikėtai ir nesiruošus mano trimetis sūnus nustebino mane nužygiuodamas be jokio sustojimo maršrutą, kuriuo nuo vasaros pradžios su juo norėjau praeiti, bet kiti sakė, kad jis dar per mažas, pavargs, nepaeis ir taip toliau. Su broliu netgi buvom išsitraukę seną vaikišką vežimėlį, kuriame patys kadaise važinėjomės, galvojom, gal juo vaiką nuvešim, bet nukeliavom tik dešimt metrų – per sunku! Tas maršrutas man turi ypatingos reikšmės, nes neseniai pati jį įveikiau veikiant sunkinančioms aplinkybėms ir tai daug manyje pakeitė. Va ką tik žemėlapyje suskaičiavau, kad nukeliavome 5,5 km, beveik visas kelias driekėsi saulėkaitoje, o prieš pabaigą reikėjo kilti įkalnėn.

Magiška kelionė

Išėjom ryte tik trumpam, apsirengę ilgom rankovėm, nieko nepasiėmę, vandens ar kažko nuo saulės, tik šiaip, neilgam pasivaikščiojimui. Tada jis sako – einam dar čia, o dabar čia, aš vis pasitikslindavau, ar jis nepavargs, ar sugebės pareiti, nors ir suvokdama, kad trijų metų vaikas dar nesugeba planuoti savo jėgų ir numatyti kad ir artimiausios ateities, bet tada priėjome tašką, iš kurio jau nebuvo kaip atgal eiti, visada tik pirmyn ir pirmyn.

Magiška kelionė

Dvi valandas keliavome vidutiniu arba greitu suaugusiojo žingsniu, o tai reiškia, kad vaikas beveik visuomet turėjo bėgti. Kad būtų dar sunkiau, jis mėtė pakelės akmenis, vis apsikabindavo šunį, lipdavo į griovius ar ant kalvelių, aukštai keldavo kojas gėrėdamasis kelio dulkių debesimis, man belikdavo tik priminti jam, kaip juo didžiuojuosi, nes tai yra tiesa. Prieš kelionės pabaigą jis pritūpęs ant žvyro pirštais piešė magiškus simbolius ir man nežinoma kalba giedojo užkalbėjimus.

Magiška kelionė

Norėjau tai užsirašyti, kad niekada nepamirščiau, jog žmonės yra daug daugiau nei iš jų tikiesi ir kad geriausi dalykai nutinka spontaniškai, tiksliau – tada, kai jiems reikia nutikti.

Magiška kelionė

Myliu.

Magiška kelionė

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Brolis
2015 08 21 | 15:19

Kone susigraudinau beskaitydamas

Darau, Blė
2015 08 22 | 6:49

Geras sutapimas 🙂 Ketvirtadienį kartu su keturiolika kitų suaugusiųjų ir mano penkiamete nuėjom apie 12 km žygį. Tiesa, dukrikė greičiausiai nuėjo (ar tai nubėgo) gal kokius 15-16, jei visus zigzagus įskaičiuosim 😀 Sakiau, kitą kartą jai atskirą GPS prikabinsiu patikrint 😀

PinkCity
2015 08 25 | 7:59

Jėga!!! Šaunuolė mergaitė, o dar šaunesni tėvai, taip šauniai auginantys dukrą.

NatureGirl
2015 09 04 | 11:10

Vaikai niekada nepavargsta 🙂 Kai buvau maža, galėdavau bėgioti visą naktį po sodą- dažniausiai per kokį baliuką, kai tėvai nesužiūrėdavo. O dabar atėjo 24h ir miegu…

Palikti atsakymą