Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Vasara – festivalių metas, todėl jos duris ir prasmingiausia užverti klausantis geros muzikos, sėdint ant žolės ir miegant palapinėje. Tuoj paauglystės marškinėlius išaugsiantis Mėnuo Juodaragis paskutinį mėnesio savaitgalį vėl pakvietė į Zaraso salą, tik šįkart pasikeitė tvarka ir smarkiai apribojus galinčių į salą įvažiuoti automobilių skaičių čia pateko tik išrinktieji. Mažas vaikas – garantas, kad būsim išrinktųjų tarpe, tad jį pasiėmę baisiai gailėjom tų, kurie dvi-tris valandas turėjo stovėti eilėje prie įėjimo, pliaupiant lietui ir su visa manta. Šitoj vietoj visi organizaciniai nesklandumai ir baigėsi.

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Tikrai, iš visų aplankytų festivalių būtent Mėnuo Juodaragis pasižymi geriausia organizacija – visi pasirodymai, paskaitos ir užsiėmimai vyksta tiksliai pagal grafiką, ten, kur ir turėtų vykti, gausu paaiškinamųjų ir nukreipiamųjų ženklų, kurie tampa ypač aktualūs sutemus ir negebantiems surasti savo palapinės, tualetai švarūs ir tvarkingi netgi sekmadienį per pietus, žodžiu, viskas vyksta sklandžiai, taip, kaip ir turėtų būti. Nuoširdžiausi komplimentai organizatoriams už tai!

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Šiaip viskas buvo šaunu – tiek muzika, tiek paskaitos, tiek užsiėmimai. Daug veiklos vaikams, veganiško maisto nepakankamai. Bet man visgi kažkas yra su tuo Juodaragiu – kiek kartų bevažiuočiau, protu suvokiu, kad čia viskas smagu ir faina, bet, kaip tam paršeliui su balionėliu – nedžiugina… Kažkaip nėra tos beprotiškai fantastiškos atmosferos, kuri užburia draugiškuose festivaliuose, ir viskas. Bandžiau sau ją įsiteigti, nepavyko. Ką daryt?

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Mėnuo Juodaragis 2015

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

NatureGirl
2015 09 04 | 11:07

Vasarą turėjai įdomią, o ką planuoji veikti rudenį? 🙂

wrong
2015 09 04 | 13:51

”visi pasirodymai, paskaitos ir užsiėmimai vyksta tiksliai pagal grafiką, ”

Deja, šitoj vietoj negalima visiškai sutikti – Penktadienio naktį pušyno scenoje pasirodymai vėlavo apie pusantros valandos, jei ne dar daugiau.

PinkCity
2015 09 04 | 15:57

NatureGirl, svarbiausia – nepersistengti su planavimu. Į tą patį Juodaragį nusprendžiau važiuoti tik tą pačią savaitę, kai jis vyko, geriausi dalykai nutinka spontaniškai 🙂 Tai ir rudeniui konkrečių planų neturiu, žinau tik, kad jis bus neįtikėtinai nuostabus.
wrong, rimtai? Matai, mažo vaiko atsivežimas turi ir privalumų, ir trūkumų. Anksti nuėjau miegot penktadienį, tai šito nesklandumo nepastebėjau.

Ernesta
2015 09 10 | 10:53

Labai smagu paskaityti atsiliepimus apie festivalius, į kuriuos vis kirba mintis užsukti 🙂 Bet labai labai pasiilgau ir knygų apžvalgų bei rekomendacijų!

PinkCity
2015 09 10 | 10:56

Ačiū už pastabą, Ernesta 🙂 Esu vieną knygą perskaičiusi ir neaprašiusi, kokias tris mečiau skaityti įpusėjusi, o dvi tebeskaitau, todėl taip ilgai jokios apžvalgos nepublikuoju…

Ernesta
2015 09 10 | 13:45

O kurios knygos pasirodė nevertos laiko skaityti? 🙂
Aš šiais metais pasidaviau skaitydama J. Grondahl “Keturios kovo dienos”. Rodos, ir įdomu, ir puikiai aprašyta, ir tema verta dėmesio, bet neužkabino… tad nusprendžiau, kad galbūt kada nors vėliau 🙂 Nors Spalio tylėjimą ir Luka su pasigardžiavimu suskaičiau.

PinkCity
2015 09 11 | 7:43

Man nepavyko įveikti Jostein Gaarder „Sofijos pasaulis“, James F. T. Bugental “Menas būti gyvam. Egzistencinės tapatybės paieškos”, Gustave Flaubert “Ponia Bovari”, Mary Roach “Bonk”, dar prieš tai ilgai skaičiau Henry Miller “Opus Pistorum”, irgi nepabaigiau, bet gal pabaigsiu kada.

Palikti atsakymą