Kaip pasigaminti veido kremą

Smagu, kad kosmetikos fabrikėlio įrašai džiugina ir įkvepia kūrybai, bandau nesustoti bei demonstruoti savo bandymus toliau. Nesu įgudusi gamintoja, viską pati bandausi pirmą kartą, todėl mano patarimai yra tik labai švelniai rekomendacinio pobūdžio. Šį veido kremą makalavausi anksčiau, nei jau aprašytąjį rankų, tačiau iki šiol nesu tikra, kad šis bandymas man patinka. Norėtųsi kažko lengvesnio, labiau drėkinančio – nors rinkausi sudėtines dalis, kurios rekomenduojamos probleminei, linkusiai riebaluotis ir ožiuotis odai, norimo efekto kol kas negavau. Tačiau vis viena dalinuosi receptu – kiekvienos iš mūsų oda skirtinga, galbūt kažkuriai toks kremukas idealiai tiks!

 Kaip pasigaminti veido kremą

Tarsi nujausdama, kad nebūsiu iki galo patenkinta savo produktu, jo gaminausi labai mažai, tačiau parašysiu proporcijas normaliam veido kremo kiekiui – 30 ml (būtent taip ir buvau iš pradžių susiskaičiavusi, bet paskutinę minutę visko dėjau perpus mažiau). Taigi, mums reikės:

 Kaip pasigaminti veido kremą

18 ml šlamučių hidrolato;
3 ml medetkų fitolio;
3 ml ricinos aliejaus;
3 ml abrikosų kauliukų aliejaus;
1,8 g emulsinio vaško;
8 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus;
8 lašų kedro eterinio aliejaus;
3 lašų glicerino;
5 lašų ekokonservanto;
5 lašų vitamino E.

 Kaip pasigaminti veido kremą

Į vieną indelį pilam aliejų, fitolį ir dedam emulsinį vašką, į kitą – hidrolatą, abu pašildom karšto vandens puode arba vonelėje iki 70°, sumaišom, makaluojant vėsinam (galima tai daryti šalto vandens su ledukais dubenyje įmerkus indelį), kai atvėsta iki 30°, sulašinam eterinius aliejus, ekokonservantą, gliceriną ir vitaminą E. Dar kartą kuo geriausiai išmaišom, sudedam į induką ir viskas!

 Kaip pasigaminti veido kremą

Pasikartosiu, kad visur kur stengiamės laikytis idealios švaros ir sterilumo – aš visas priemones dezinfekuoju verdančiu vandeniu ir degtine. Taip pat, kaip ir gaminant kitas kosmetikos priemones, sudėtines dalis galima laisvai kaitalioti pagal savo norus, poreikius ir galimybes. Sėkmės kūryboje!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 4

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Tfu
2011 05 12 | 9:12

Dabar reikia tikėtis įrašo, kuriame būtų nušviesta kaip pasigaminti kremą po skutimosi. Arba putas skutimuisi 🙂

PinkCity
2011 05 12 | 10:25

Rimtai?

just
2011 05 12 | 11:09

Mane tai labiau domintų koks nors “naminis” muilas ar dušo želė. Na, prausimuisi 🙂 Esu kažką girdėjusi, kad žmonės kavos tirščius naudoja…
O šiaip tai dar kartą ačiū už “kaip pasigaminti” įrašą. 🙂

PinkCity
2011 05 12 | 13:05

Kaip tik buvau beužsisakanti muilo bazę su paskutiniuoju savo užsakymu iš Prancūzijos, bet paskutinę minutę persigalvojau – sakau: ai, vasara, gal geriau gūdiems žiemos vakarams pasilikti tą muilo gamybą… Su kavos tirščiais pasigaminus muiliuką puikus vadinamasis “skrabukas” gaunasi! Teks laukti kito karto užsakymo.

Salomėja
2011 05 14 | 12:16

O tu perki indukus, kuriuose laikai viską? Aš man nusprendus pilti į senus kremų ir pan indelius, ale pastebėjau, kad jau daug metų neperku visokių kremų ir tų indukų neturiu, tik va plaukų aliejuko pasitarnavo tam pačiam reikalui 🙂

Inga
2011 05 15 | 19:18

Patarimas visiems: pasigaminus krema nereiketu jo laikyti plastmasiniame indelyje, verciau rinktis stiklini!

PinkCity
2011 05 16 | 9:48

Salomėja, aš kai ką dedu į senus indukus nuo kosmetikos (visa šeima prigrasinta nieko neišmetinėti), o balzamams tuos mažiukus perku ekolinijoj.lt (nes parduotuvės savininkė netoliese gyvena, tai užsuku pasiimti pati ir nereikia už siuntimą mokėti), dabar užsisakiau iš prancūzų indelį su beore pompa, kad jokio sąlyčio ne tik su nesteriliom rankom, bet ir su oru mano būsimasis veido kremas neturėtų.
Taip, Inga, Tu teisi, tačiau šio kremo kiekis gavosi pernelyg mažas, kad turimą 50ml stiklinį indelį terliočiau 🙂

Lina
2011 05 16 | 17:11

Ačiū 🙂

1welding
2022 02 17 | 17:00

2insomnia

Palikti atsakymą