Tik aliejus ir vanduo

Kai aš, apimta savo naujosios manijos, karštligiškai skaitinėju po ranka pakliuvusių kremų etiketes, mane labiausiai erzina tas nesibaigiantis keliolikos eilučių sudėtinių dalių sąrašas. Ir ne tik kremuose, maisto produktuose taip pat – atrodo, kodėl negalėtų būti taip, kaip to vieno prekybcentrio reklamoje: juk aliejus – tai aliejus, kodėl jogurtas su braškėmis negalėtų susidėti iš dviejų dalių – jogurto ir braškių? O kremas su alijošiumi – iš aliejaus, vandens ir alijošiaus? Nes vienas sudėtines dalis reikia pakvėpinti, kitas sutirštinti, trečias pakonservuoti, ketvirtas dar kažkaip patobulinti… Juk vasara, norisi, kad gyvenimas būtų paprastesnis! Todėl ėmiau ir susisukau sau paprastutėlaitį kremą kūnui be jokių pašalinių dalykų, netgi be kaitinimo – tik aliejus, vanduo ir nenuilstantis mano rankučių darbas.

Rinkdamasi aliejus šiam kremui atkreipiau dėmesį į jų natūraliai turimą SPF (sun protection factor – apsaugos nuo saulės faktorių), kad galėčiau sau ramia galva blauzdas spinduliams atkišti. Vykstant arčiau pusiaujo nerizikuosiu ir naudosiu pirktines priemones, tačiau vietinės saulutės mano oda visai nesigėdija ir neraudonuoja, taigi štai ką naudojau:

22 g sviestmedžio aliejaus – SPF 6;
10 g kokosų aliejaus – SPF 2;
8 ml kviečių gemalų aliejaus – SPF 20;
8 ml kanapių aliejaus – SPF 6;
18 ml ylang ylang gėlių vandens.

Kūno kremas

Kaip jau minėjau – jokio kaitinimo! Atsisvėriau sviestmedžio aliejaus, pamažu vieną po kito į jį įsukau kitus aliejus, galiausiai vandenį švirkščiau lėtai, nuolat pamakaluodama ir tik po kelis mililitrus, nes kitaip plaukiotų skystimėlis riebalų paviršiuj ir tiek. Sukau, sukau, sukau šimtą kartų ir gavau kremą! Netgi labai nuostabų, sakyčiau. Tikrai. Paprasta ir nesudėtinga.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Živilė
2011 06 01 | 17:41

O kur galima įsigyti visų šitų gudrybių kosmetikos gamybai?

PinkCity
2011 06 01 | 17:45

Tai kad jau labai daug kur – paprasčiausiai įvesk į Google paiešką produktų pavadinimus bei išsirink pagal pageidaujamą kainos ir kokybės santykį! Vandenį galima naudoti ir paprastą distiliuotą, kurio būna kiekviename didesniame prekybcentryje prie automobilių prekių.

Salomėja
2011 06 01 | 19:09

Man regis tau teks kiekvieno tokio įrašo pabaigoje pridėti pasakėlę apie tai kur gauti produktų :)))

PinkCity
2011 06 01 | 19:34

Laukiu rėmėjų pasiūlymų 😉

Deividas
2011 06 03 | 7:45

aš laukiu lubrikantų ir afrodiziakų receptų :))

PinkCity
2011 06 03 | 8:47

Afrodiziakinių savybių turi kai kurie eteriniai aliejai (rožių, jazminų, tų pačių ylangų, kuriuos naudojau šiam kūno kremui, sandalmedžio, muskato, kakavos ir t.t.), jų galima paprasčiausiai įsimaišyti į kūno ar veido kremą, o lubrikantų sudėtinėmis dalimis domėjausi, bet dar nebandžiau gamintis 😉

mizgE
2011 06 03 | 14:43

Jovita, kaip tau ylangų hidrolato kvapas, visgi?

PinkCity
2011 06 04 | 0:04

Žinok, visgi nuostabus!

Palikti atsakymą