Jasmine Warren: Mindfulness for Kids

Jasmine Warren Mindfulness for KidsSince mindfulness is the process of becoming aware of the current moment and accepting emotions and thoughts that are currently present, it helps you – and your child – take a moment to reevaluate and process the situation at hand. It also helps take the focus away from the emotions and their origination and bring it back onto the present moment by clearing away all those other thoughts. This allow your child to take a moment and think, instead of acting impulsively or rashly.

Ne kartą įsitikinau banalia tiesa, kad geriausiai išmoksti tai, ko mokai kitus, todėl po gilinimosi į dėmesingą įsisąmoninimą (taip, berods, lietuviškai verčiamas terminas mindfulness, nors esu skaičiusi ir apie pilnaprotiškumą) nusprendžiau jo technikų pamokyti sūnų, ir man į rankas pakliuvo ši nedidelė, bet praktiškai labai naudinga knygelė. Sūnus sužavėtas, vis klausia, iš kur aš traukiu tuos įdomius pratimus, o aš praktikuojuosi kartu su juo ir stengiuosi kuo dažniau kasdienybėje panirti į dėmesingo įsisąmoninimo būseną, nes juk reikia tapti vaikui pavyzdžiu.

Knygoje yra atskiri skyriai, kaip dėmesingo įsisąmoninimo technikas taikyti vaikams, turintiems įvairių sutrikimų (hiperaktyvumo, nerimo, valgymo ir panašiai), tačiau jos naudingos ir kiekvienam eiliniam piliečiui, kuris nori būti laimingas arba bent jau mažiau nelaimingas. Tiesą sakant, tie pratimai nėra kažkas tokio labai naujo ir negirdėto – relaksacija, pojūčių įsisąmoninimas, dėkingumas, vaizduotės žaidimai ir panašiai, tačiau viskas surinkta į vieną vietą ir paaiškinta, kaip tai veikia vaikus. Rekomenduoju tiek tėvams, tiek specialistams.

Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 9.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis