Guy de Maupassant: Mielas draugas

Guy de Maupassant Mielas draugasNusprendžiau perskaityti, nes – pirma – klasika, antra – skaičiau keletą puikių atsiliepimų: Lorencos ir Subjektyvios. Deja, prie liaupsių šiam kūriniui neprisidėsiu. Negaliu sakyti, kad romanas nuobodus ar ištęstas; jis turi viską, ko reikia klasikai – meistriškai valdomą žodį, intriguojantį siužetą, spalvingus veikėjus, bet… neužkabino! Nesigailiu, kad skaičiau, turėsiu štai dabar supratimą, kas tas Maupassant‘as per vienas. Juolab kad ir sugaišau prie šios knygos vos dieną. Bet citatų, deramų savo tinklaraščiui, beveik neradau.

Draugai sakydavo apie jį: „Gudruolis, šelmis, apsukruolis: toks visada iš klano sausas atsikels.“ Ir jis prisiekė sau pasidaryti gudruoliu, šelmiu ir apsukruoliu.

387 klasikiniai puslapiai.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

nimfa
2010 06 21 | 17:01

hmmm idomiai rasai ! ( cia savotiskas komplimentas ) ! nezinojau tavo blog’o ,nors ir pati sukuosi medios pasaulyje labai intensyviai ( na ,tai nera blogomedia 🙂 ) drauge raso bakalaurini apie moteris bloger’es ir pasiule paziuret tavo sait’a – susigundziau ,siandien praktiskai pusdieni praleidau skaitydama tavo irasus – interesting – all I have to say !
kas butu idomiausia – nelabai matau tave ,kaip persona ,individa ,asmenybe visame rasyme …. maybe that’s my fault ?! …
kitos krypties poziuriai i knygas /ivykius /reiskinius…. nematau zmogaus ,o tiesiog poreiki /reikiamybe itikti skirtingoms skaitytoju grupems … ( gal tai tera tikslas ?! ) …
siaip , noreciau asmeniskai su tamsta pabendrauti ,jei tai butu imanoma , barteriniu ,gal net labiau tavo naudai skirtu tikslu paskatomis !
good luck with pinkcity 😉

PinkCity
2010 06 21 | 17:17

Dėkui už teigiamą įvertinimą, pastaba dėl asmenybės nematymo – greičiausiai it’s your fault (ar būtina kas antrą frazę rašyti nelietuviškai, ar taip yra more cool?). Aš niekuomet nerašau knygos ar filmo recenzijos, reiškinio apžvalgos taip, kaip tai darytų profesionalus žurnalistas – viską nuodugniai perkošiu per savo asmeninę prizmę. O tuomet jau kiekvienas mato tai, ką nori ar sugeba matyti.
Dėl bendravimo – maloniai prašom kreiptis el. paštu!

nimfa
2010 06 21 | 17:36

gerb,pinkcity ,angliski “ivelimai ” nera “more cool” ,tiesiog ,manau ,kad medijini pasauly jie geriau perduoda ,bet ,jei pageidauji ,ju nebevartosiu !
rasai idomiai ,pagal ,man dar neatrasta , prizme ,kas yra tikrai pagirtina !
o Jusu ,el pastas butu… ?! cia pagal ta ,kur “visuomenei” pateiktas kreiptis ?
o Tu( jei tik galima kreiptis ,siuo,gan familiariu terminu… ) butum atvira bendradarbiavimui su dar platesniu visuomenes ratu ?
klausiu viesai ,nes tai viesas klausimas 🙂
p.s. tavo tikrai patraukiantis blogas ,kuri parekomendavau n-tajai savo bendraminciu grupei ,absoliuciai diferencijuojasi su tavo facebook’o account’u ,kaip tai butu imanoma ? skirtingos amesnybes – skirtingam ratui gerbeju ?! …

nimfa
2010 06 21 | 17:38

atleiski uz klaida ,buvau pagavus kita minti ,todel pasuly su Y 🙂

PinkCity
2010 06 21 | 17:48

Taip, be abejo, kreipkis tuo paštu, kuris pateiktas, juk jis ne šiaip sau čia kabo – o kreipimuisi 🙂 Įdomu būtų sužinoti, kas slepiasi po pavadinimu “bendradarbiavimas su dar platesniu visuomenės ratu”, tuomet galėčiau konkrečiau atsakyti į klausimą, ar esu jam atvira.
Drįsčiau manyti, kad turiu vieną, tačiau įvairiapusišką asmenybę, ir transliuoju ją tokiais kanalais, kokiais susigalvoju – neslepiu feisbuko nuo pinkcity.lt skaitytojų, priešingai, raginu ten lankytis.

nimfa
2010 06 21 | 17:53

puiku ! susisieksiu ! aciu uz toki issamuma ! viliuosi ,jog musu interesai sutaps 😉

Palikti atsakymą