Fab Fab Fab Fab Fab Fabulous

miracle.jpgPrieš dešimt metų buvo tokia daina, kur mergina pati savim stebėjosi: I never knew life could be so fabulous! (vertimas specialiai mano mylimai mamai: niekad nemaniau, kad gyvenimas gali būti toks pasakiškas!)

Ir aš pati savim stebiuosi, nes mano vidinis balsas dažnai pradėjo šią frazę kartoti. Ir dar taip garsiai, kad visi vidaus organai virpa. Nes na tikrai nemaniau! Gyvenimas kasdien nenumaldomai gerėja, vos spėju tuo pasidžiaugti.

Salomėja vakar rašė, kaip galima apgauti baimę – ko bijai, tą prisišauki. Tačiau yra pakankamai sunku stengtis negalvoti apie tai, ką galvoji, nes stengdamasis primeni sau: tik negalvok, kad bijai, kad lis. Taigi vis viena apie tai galvoji. Smegeninė niekada nebūna tuščia (išskyrus tada, kai medituoji, bet čia jau visiškai kita tema), todėl nepriversi tam tikrų minčių dingti tol, kol nerasi kuo jas pakeisti. Susigalvok savo frazę ar teminę dainą (atsimeni, kaip Ally McBeal niūniuodavo Tell Him?). Iš pradžių reikia pastangų pakeisti minusą pliusu. Sunkoka, kaip ir mokantis bet kokius naujus dalykus. Bet paskui, kai automatiškai pradeda skambėti I-never-knew-life-could-be-so-fabulous!, nieko daryti nebereikia, o savijauta tikrai fantastiška! Šios frazės aš specialiai į savo šviesią galvą neįsirašinėjau, ji pati iš praeito dešimtmečio pasąmonės klodų išlindo. Net neprisimenu, kada paskutinį kartą tos dainos klausiaus.

O jau kai jaučiuosi laiminga, atrodau laiminga, elgiuosi kaip laiminga, aplinkui ir toliau vyksta stebuklai. Žmonėms lengviau su manim bendrauti, reikalai klostosi geriau. Savaime išsipildanti pranašystė – atvirkštinis baimės objekto prisišaukimo fenomenas.

O frazę „taip ir žinojau, kad šitaip nutiks, nes kitaip būti negali!” pasilik tiems atvejams, kai atsitinka geri dalykai. Nes juk Tau nuolat nutinka patys įstabiausi dalykai, tiesa? Pasidaryk sąrašiuką, jei netiki. Ir nustok galvoti apie tuos atsitiktinius įvairovės dėlei pasitaikančius juodus taškiukus, nes galų gale jie vis tiek veda į gera. Pamatysi.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2008 01 23 | 13:10

PinkCity,
Pagrindinė mano mintis buvo ne ta, kad ko bijai tą prisišauki, todėl nebijot ir neglvot. Kadangi man sunku labai negalvot:) na neturiu dainelės mintyse. Todėl vadovaujuosi tuo aprašytu modeliu, pasiruošti tam kas nutiks. Argi man baisus lietus, jei aš turiu raudoną skėtį, žalius guminius batus… Ir tada kai tai nutinka, galvoji “Cha, manei mane vargšę prispausit? Nė velnio aš turiu priešnuodžių” . Ir sėdžiu tada išsišiepus.

PinkCity
2008 01 23 | 13:16

Na, taip, čia irgi variantas. Bet tos mintys apie negerus dalykus, laukiančius ateity, lėtai lėtai žudo…

Salomėja
2008 01 23 | 13:30

Tas irgi tiesa. bet esu linkus kišenėje priešnuodžių nešiotis.

Vaiva
2008 01 23 | 17:23

Super. Man to šiandien labai reikėjo. Ačiū 🙂

Salomėja
2008 01 23 | 17:37

Ieškau naujo darbo 🙁

Palikti atsakymą