Bipolar

Esu labai nusiteikus įrašyti įrašą, bet po kelių bandymų labai delete gerai suveikia, nes rašymas pasirodo įdomesnis procesas už parašyto skaitymą. Būna Tau taip? Ta proga su reikalu ką nors darbo reikalais parašau, el. laiškų keletą sumaigau, ir vėl prie bloginimo grįžtu. Nes nu jaučia pirštai, kad kažkas iš out-of-space pasiųs tuoj svarbią žinią ir vargas man, jei jos neužsirašysiu. O taip būna?

Pause. Pause. PinkCity kažką veikia. Rezultatas: klausimas-mįslė: kas sieja šiuos žmones (abėcėlės tvarka): Ludwig van Beethoven, Winston Churchill, Kurt Cobain, Charles Dickens, Macy Gray, Ernest Hemingway, Hermann Hesse, Isaac Newton, Sinéad O’Connor, Ozzy Osbourne, Edgar Allan Poe, Robert Schumann, Nina Simone, Mark Twain, Jean-Claude Van Damme, Vincent Van Gogh, Amy Winehouse?

Tai, kad jie visi garsūs, ir kad apie juos dėl to rašo Wikipedia, nesiskaito.

Nu ok, vis tiek nežinosi, taigi taram atsakymas – jie visi džiaugėsi bipoliniu sutrikimu.

Van Damu plačiau neteko domėtis (tiesiog kažkaip ir nesinori), o štai likusieji vaje kokie kūrybingi. Taip, nuobodi tema diskutuot apie tai, kad kai likimas vienur prideda, iš kitur atima, bla bla, bet esmė, kad kai žmonės mąsto kitaip, jie jaučia giliau, ir jei sugeba tai išreikšti natom, dainom, tapyba, romanais ir šiaip žaviais pamintijimais, tai visuomenei nuo to geriau. Man geriau.

Hm, jausti giliau… (daugtaškis, reiškiantis nebaigtą mintį, užbaik, prašau, pats / pati)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis