Pamačiusi pralekiantį pro šalį baltą triušį, Alisa suskuba paskui jį

Ne, nu, vaikai, kai nesidirba, tai nesidirba. Muškit, grasinkit valgyt neduot, – nepriversit. Pykstasi, kas svarbiausia, tie du mažieji herojai mano viduj: pareigingasis mina sąžinės link, baksnodamas į popierų krūvas aplinkui, bet tas puikusis laiko švaistytojas po kelių minučių dirbamdirbamdirbam primygtinai vis pasiūlo pailsėt (kaip per tą mažuliukų KitKat reklamą), ir spėkit, kas laimi…

Na nedings nei tie darbai, nei tos masinančios gėrybės interneto platybėse, kuriose žvejoju. Tik būtų šaunu, kad nesijausčiau kalta. Spragt pirštais – nebesijaučiu. Be pasiteisinimo.

Tai va (koja ant kojos), kaip sekasi? Ką veiki? Ai, aš tai nieko…

Žvilgt į kalendorių – šiandien Molekulės diena. Omg, wtf? Senumas mano galvos – kaip ir šeštoj klasėj, man vėl juokingas žodis „molis“. O kai būdavo chemijos pamokos dukart per savaitę, toks įprastas jis atrodė. Poetai sakytų „grįžimas į vaikystę“, psichiatrai – „regresija“. Man taip sunku pasirinkti, prie kurių save priskirti. Identiteto krizė. Ar turėčiau sakyti „lyrinis nukrypimas“?

Ok, kartais tikrai užknisa nusikalbėti. Pereikime prie kitų reklamavimo. Katutės CvMarket marketingistams: artėjant Halloween’ui CV Market kainos išsigando ir susitraukė! Mūsiškė marketingistė klausia: ar Jūs norit Halloween‘o?

Lyg nuo mūsų noro jo egzistavimas priklausytų.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

Pasidalinkite savo mintimis