Apie mano sesytę

Šiandien mano mylimiausios sesytės gimtadienis. Kartu su nuoširdžiausiais sveikinimais ir linkėjimais, ponios ir ponai, leiskite pristatyti jos tinklaraštį: EvaMay!

sesuo.JPG

Kai gimiau, buvau pirmas vaikas savo tėvams, pirma anūkė abiems seneliams, tėvų broliai seserys taip pat dar vaikų neturėjo, todėl visų artimiausių giminaičių akys buvo subestos ir rankos tiesėsi į mane. Owau, Jovitėlė nusišypsojo, owau, išmoko naują eilėraštį, puiku, aplodismentai!

Tada gimė ji. Tarkim, kad vardu EvaMay. Staiga mano vaidmuo iš pasaulio bambos pasikeičia į „pasirūpink mažąja sesute”. Vestis į kiemą, atiduoti mielesnius žaislus, nes juk ji mažesnė. Ir dar mano išaugtas suknytes nešioja. Uf!

Dabar pamąstau, kad jai gal buvo sunku, bet ką galėjo padaryti, jei gimė po manęs? Neišvengiamai aš pirma susidūriau su įvairiais naujais dalykais, visad mokiausi keliom klasėm aukščiau, man pirmai buvo šimtadienis, išleistuvės, universitetas, darbas ir pan. Gal dėl to, kai aš paauglystėj užsisvajojusi ant palangės krebždindavau eilėraščius, ji pasuko į stadionus ir ten plėšė pergales?

Dabar mes matomės ne taip ir dažnai, nes gyvenam skirtinguose miestuose. O bet tačiau, kai susitinkam, kas gali būti smagiau?! Plepam, juokiamės, einam peržiūrėt viena kitos rūbelių spintos, o šitą gali paskolint pasipuošt? O Tu man šitą? Sesytė yra tas žmogus, kurio humoro jausmas labiausiai sutampa su manuoju. Idiotiškai, aišku, atrodo dvi net susilenkusios nuo juoko blondinės, lakstančios prekybcentriuose, bet ką padarysi, jei kitaip neišeina. Reikia ir apsipirkt, ir parodyt viena kitai, kiek juokingų dalykų aplink (kurių kiti nemato).

Esu nepaprastai laiminga, turėdama tokią šaunią sesę. Su gimtadieniu Tave dar kartelį!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Ramas (tikra.info)
2008 05 03 | 16:56

Kiek matosi tai panaši sesė tavo 🙂 Džiugu, kad atvedei dar vieną blogerę į blogosferą 🙂

Sveikinimai tada ta gimtadienio ir tinklaraščio proga 😉 🙂

RKR
2008 07 15 | 0:29

Tai nustojo sesė rašyti? Gaila. O gal tai nulemta? Jei širdis ne trokšte trokšta, tai ir susidomėjimas dingsta?

Palikti atsakymą