Apie lavos apyrankę

Esu iš žmonių, kurie mėgsta kiek įmanoma daugiau dalykų pasigaminti patys. Žinau, kad galima nusipirkti dailesnių daiktų, nes tie, kas tuos pačius dalykus daro dešimtmečius, yra tobuliau įvaldę jų gamybos meną, nei pradedančioji aš, bet man žymiai smagiau pačiai pasinerti iš pradžių į kūrybos, paskui į gamybos procesą, ir paskui tą daiktą naudojant džiaugtis, kad turiu tokį unikalų, savo pačios rankomis sušildytą kūrinį.

Vakar susivėriau tokią apyrankę, kuri ne tik man labai estetiškai atrodo, yra maloni nešioti, bet ir turi gilią simbolinę prasmę.

Lavos apyrankė

Į apyrankę įvėriau nuo pikto serginčias akis, kurios taip pat simbolizuoja regėjimą, dviem įprastom ir trečiąja didesne akimi. Didžiausias karoliukas – širdis, simbolika akivaizdžiai aiški, ar ne? Mylėti kiekvieną gyvą būtybę – didžiausia laimė ir siekiamybė. Rombas, dažnai sutinkamas senovės lietuvių tautinėse juostoje, reiškia Žemę, Saulę, dieną, moteriškumą, motinystę, Tantroje jis simbolizuoja vartus į dvasinį atgimimą, o senovės kinų tradicijoje – laimę bei nušvitusį žmogų. Apvalus rutuliukas – Visata, tobulybė, dangus, amžinybė, nemirtingumas, ateitis, perėjimas, pilnatvė.

Apyrankės pagrindą sudaro lavos akmenukai – svečiai iš giliausių Žemės gelmių, ištvėrę stipriausią karštį ir slėgį. Sakoma, kad šie akmenys padeda pajusti pamatinį ryšį su Motina Žeme, suvaldyti emocijas, suteikia stiprybės ir drąsos, ypač pokyčių akivaizdoje, ramina, padeda tramdyti pyktį. Be to, sustingusi lava pasitarnauja kaip tobulas eterinių aliejų difuzorius – dėl porėto paviršiaus pakanka tiesiog užlašinti keletą lašų savo mėgiamo eterinio aliejaus ir jo aromatas lydi visur. Šiai apyrankei parinkau vieną savo mėgstamiausių, giliai žemišką vetiverijų eterinį aliejų, kuris stiprina, maitina, atkuria ir palaiko kūno yin energiją, o dvelkia tiesiog dieviškai. Nenuostabu, kad nenoriu su šia apyranke skirtis niekados, net eidama miegoti pasidedu ją šalia pagalvės.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 6

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Andrius
2019 03 13 | 22:52

Ar nebandėt verti ant elastingos gumos? 🙂

PinkCity
2019 03 13 | 22:57

Bandžiau, ir turiu tokių apyrankių, bet dabar namie karaliauja pusantrų metukų karalaitė, kuri mėgsta mano papuošalus matuotis ir jais žaisti, tai bent jau tokią gumą, ant kurios seniau verdavau, labai greit nutrauktų.

Palikti atsakymą