Apie atostogas

Ko reikia puikioms atostogoms?

Vieno atsakymo nėra, nes visi esame skirtingi. Vieniems svarbu patirti adrenalinu kvepiančių nuotykių, kitiems – pajusti kaitrią saulę ir šiltą jūrą, o tretiems pakanka pabėgti nuo buities, rutinos ir kasdienybės, jei dar į gamtos prieglobstį – visai tobula!

Jaučiau, kad po intensyvių darbų ir šurmuliuojančio švenčių laikotarpio man žūtbūt reikia atostogų, bet pagalvojus apie kelionę iki oro uosto, tada skrydį, tada vėl kelionę iki poilsio vietos, grįžtant vėl tą patį, panorau ilsėtis kuo arčiau.

Jau keliaujant darbiniais reikalais buvau atkreipusi dėmesį į Kulautuvą – įspūdingo grožio girios, Nemuno pakrantė, ir nuo namų visai netoli. Užsisakiau čia numerį Parko apartamentuose ir voilà! Nuostabi savaitė su savimi, tyla ir gamta!

Ar žinojai, kad tarpukario laikotarpiu Kulautuva buvo vienas iš pagrindinių Lietuvos kurortų, poilsiautojų skaičiumi nusileisdavęs tik Palangai? Įstabaus grožio miškai su skirtingo ilgio pasivaikščiojimo takais, prie kurių įrengta daug pavėsinių atokvėpiui, Dievų ir deivių slėnis su medinėmis skulptūromis, mineralinio vandens biuvetė, Nemuno pakrantė, kurioje patiko stebėti plaukiantį ižą.

Parko apartamentai, kuriuose gyvenau, įsikūrę puikioje vietoje – pusryčiaudama stebėdavau pro pušyną kylančią saulę, užsimaniusi pajudėti prasimankštindavau čia pat parke esančiuose treniruokliuose, o iki abiejų mano traukos centrų – miško ir upės – vos kelios minutės kelio pėsčiomis.

Važiuodama užsukau į biblioteką, kad atostogaudama turėčiau ką veikti, bet numeryje radau pakankamai knygų, atsivežtų net neatsiverčiau! Labai stilinga, jauku, patogu, malonu ir gera.

Beje, turiu naujieną – į spaustuvę jau keliauja mano pirmoji knyga! Šios žinios motyvuota skubėjau dirbti prie antrosios, taigi atostogos Kulautuvoje tapo kūrybinėmis, ir ši vieta tam tobulai tiko!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 14

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

1handiwork
2022 02 17 | 16:27

2snatching

Palikti atsakymą