Susanna Kubelka: Šiandien madam pareis vėliau

Aš, kaip jau sakiau, esu aistringa moteris. Septyniasdešimt septynios dienos be vyro! Aš noriu su kuo nors permiegoti! Šiandien! Noriu bučinių ir stipraus glėbio, noriu karštų žvilgsnių ir baltos nakties! Aš nekantriai laukiu kelių pasiutėliškų valandų!

Nesu dar skaičiusi knygos su tiek daug šauktukų! Daugiau šauktukų negu taškų! Atrodo, kad pagrindinė veikėja nuolat mums kažką entuziastingai šūkčioja! Net ir kai yra nelaiminga!

Vaje, neatsimenu, kada paskutinį kartą buvau skaičiusi moterišką meilės romaną. Šios rašytojos “Ofelija mokosi plaukti“, žinau, kažkada jaunystėje, buvo sudominęs. Pamačiusi mane jį skaitant knygos paprašė ir močiutė, bet jai lyg nelabai patiko sekso scenos: “Gal jums, jaunoms, ir reikia tokius dalykus žinoti“, atsimenu, pridūrė, grąžindama perskaitytą romaną.

Šiandien madam pareis vėliau” taip pat nepagailėta erotikos, bet ji tokia paviršinė, aptarinėjant varpos formas ir vyro technikas, tarsi autorė būtų norėjusi sukataloguoti patirtis: būna šitaip, va ir va kaip.

O šiaip romanas toks labai saldus, veikėjai nepriekaištingai gražūs, konkurentė pasišlykštėtinai baisi, veiksmas vyksta nuostabiausiuose Paryžiaus apartamentuose ir namuose, kur viskas tobulai suderinta ir stilinga. Na, toks tipiškas tipiškas meilės romanas su laiminga pabaiga.

Tiesiog norėjau žinoti, kas slypi po šiuo populiariu knygos pavadinimu, ir nepasakyčiau, kad prastai praleidau laiką! Išmokau rašyti daugiau šauktukų!

Mano vertinimas – dešimtbalėje skalėje: 7.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 60

Pasidalinkite savo mintimis