Užrašai ant marškinėlių

2008-11-14

1 žingsnis. Tu nusprendei, kad nori būti unikalus, originalus ir viešai išreikšti savo požiūrį į pasaulį, o šiam tikslui pasirinkai gamintis vienetinius marškinėlius su savo užrašu ar iliustracija. Sveikinu. Perspėju, kad šis būdas yra sudėtingesnis ir greičiausiai brangesnis, nei pereiti per parduotuves ir jose nusipirkti patinkantį rūbą, bet vertinu Tavo norą būti išskirtiniu.

2 žingsis. Marškinėliai. Juos gali įsigyti tose pačiose įstaigose, kurios Tau juos paženklins pageidaujamu būdu, arba nusipirkti iš anksto. Aš paprastai renkuosi antrąjį variantą, nes pasirinkimas didesnis. Įvertink faktą, kad kartais užrašai ant tamsių spalvų marškinėlių kainuoja brangiau, nei ant šviesių.

3 žingsnis. Užrašas / paveikslėlis. Žmonės internete ieško specializuotų tinklapių, kur galėtų jų pasirinkti, bet nemanau, kad to reikia. Panaudok savo fantaziją – ką nori pasauliui pasakyt / parodyt? Tai gali būti aforizmas, kuriuo vadovaujiesi gyvenime, linksma kasdieninė frazė, o gal slaptas prisipažinimas? Smagių paveikslėlių internete milijardai, Tu tik susigalvok, ko nori. Jei tikrai tikrai nieko nesumąstai, žvejokis idėjas: juokingi.lt, marskineliai.lt, copy1dovanos.lt.

4 žingsnis. Įgyvendinimas. Gali rizikuoti ir klijuotis lipdukus ant marškinėlių pats, ten kažkaip su lygintuvu, nesu bandžius, nieko negaliu patart. Paprasčiau (ir turėsi ką apkaltint, jei bus blogai) nunešti/nusiųsti savo meną į specializuotas įstaigas: T-idėjos, Copy1, Užrašai.eu, Fotofabrikas, Vivamake ir panašiai. Darbų atlikimo terminai – nuo valandos iki savaitės. Kaina priklauso nuo paveikslėlio dydžio / raidžių užraše skaičiaus.

5 žingsnis. Nusifotografuok su naujaisiais marškinėliais, atsiųsk man ir kartu pasidžiaugsime, kaip šauniai Tau pavyko!

Jei nori pasidalinti geromis nuorodomis apie tai, kur šauniai gamina užrašus ant marškinėlių bei šmaikščių frazių/paveikslėlių resursais, drąsiai rašyk į komentarus.

14 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams