Ką daryt norint būti gražiai. Plaukų tiesintuvas

Tęsiu nuostabią tradiciją rašyti paieškos raktažodžių, atvedančių į mano tinklaraštį, tematika. Įrašas apie užrašus ant marškinėlių irgi buvo iš tos pačios serijos. Taigi, klausiate – ką daryt norint būti gražiai – atsakome. Negi sunku.

Kai praėjusią savaitę nusipirkau plaukų tiesinimo žnyples, tiek brangiausiojo, tiek brolio veido išraiška buvo lygiai tokia pati. Bežadė. Nes juk mano plaukai ir taip tiesutėliai, be jokio polinkio garbiniuotis! Jeigu aš pasakiau, kad man reikia, vadinasi tikrai taip yra, nes, primenu, esu taupi būtybė ir krizės metu banknotais nesišvaistau. Be abejo, norėdama nesusideginti plaukų dar įsigijau juos apsaugantį purškalą. O bet tačiau jau kai išsitiesinau!

Ničniekas nepastebėjo. Tik aš. Ir štai čia pagaliau pamažėle prieiname prie atsakymo į įrašo pavadinime užduotą klausimą. Norint būti gražiai, reikia jaustis gražiai! Išsitiesinus plaukus tris kartus lėčiau praeinu pro veidrodį, nes negaliu atsigrožėt savo lygutėlėm kudlom!

Moterys perka brangiausius veido kremus, keturiolika kartų persimatuoja drabužius prieš apsispręsdamos, kiūtina pas kosmetologę kas mėnesį, o jau tų apatinių brangumas! Kas mato?

Tikra tiesa yra tame, mieloji, kad Tu ŽINAI. Gali visą dieną pravaikščioti su nuvarvėjusiu tušu ar nubėgusia pėdkelnių akim, bet to nepastebėjusi jausiesi puikiai, o aplinkiniai dažniausiai tokių dalykų paprasčiausiai neįžiūri. Todėl daryk viską, kad Tau atrodo būtina, kad jaustumeisi graži. Nueik pas profesionalų kirpėją, kad sutvarkytų ševeliūrą ir išmokytų ją tinkamai prižiūrėt, susitvarkyk kelioliką smulkių reikaliukų pas kosmetologą, nusipirk naujų drabužių, batų, aksesuarų bei kosmetikos, jei Tau gražu įdegusi oda – pasikaitink soliariume, pasidaryk manikiūrą bei pedikiūrą. Apie epiliaciją net nešneku, man ji siejasi su savaime suprantama higiena. Kaip ir kiekvienu atveju, tvirtinu, kad pinigai čia – ne esmė. Jei turtuolės pafotošopintos atrodo idealiai, gatvėje žvilgsnius traukia savo išvaizda, o ne kreditine kortele pasitikinčios merginos. Aišku, gali visų išvardintų dalykų nedaryti, gal Tau pakanka paprasčiausiai gerai išsimiegoti, patepti lūpytes blizgesiu ir pasipuošti šypsena?

Trumpa plaukų tiesintuvų apžvalga. Pigiausios – plaukučius sužnybiančios metaliniais gniaužtais, labiausiai degina, kenkia ir yra ne gėris. Su keramine danga – jau pažanga. Jei žnyplės siauros – lengviau paimsi plaukus prie šaknų, jei plačios – vienu mostu daugiau jų ištiesinsi. Patobulinimas – jonizatorius, kurio dėka plaukai ne taip elektrinasi bei veliasi, tampa minkštesni, labiau blizgantys ir paslankūs. Elektrostatiniam krūviui susidaryti taip pat neleidžia turmalinu dengtos keraminės plokštelės. Būtinai naudok nuo neigiamo karščio poveikio apsaugančias priemones. Straight On! Šluostom nosis garbanėms?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Dina
2008 11 15 | 11:15

Jovita, kaip vadinasi tavo tas apsauginis purškalas? Aš nerandu :/

O pačiai kai padovanojo tiesinimo žnyples (nes, velniai rautų, mano plaukai arba labai, arba vos vos garbanojasi), tai nerealiai patenkinta likau ir naudoju bent porą sykių per savaitę (kai nesirišu plaukų).

PinkCity
2008 11 17 | 14:29

Droge nusipirkau got2b Straight On, dar siūlė tokį rožinį L’Oreal, kur atseit skirtas plaukų garbanojimui žnyplėmis, bet kadangi jo pagrindinė funkcija – apsaugoti plauką nuo karščio – tiktų ir tiesinimui. Teko girdėti apie kažkokį Osis, bet jis tikriausiai tik profesionalams skirtose parduotuvėse būna.

Palikti atsakymą