Laimingas arabiškai. Rožinės vestuvės.

Scania gti mestelėjo šaunią idėją – vietoj to, kad kraipytume galvas stebėdamiesi, kokiais raktažodžiais besinaudodami ieškotojai užklysta į mūsų tinklaraščius, galime būti jiems naudingi, rašydami būtent ta tema, kuria jie ieško.

Peržvelgiau metų raktažodžių sąrašiuką. Populiariausias po visų jovita, pinkcity ir pan. – „laimingas arabiškai”. Esu rašiusi apie tai, kaip man patinka arabų požiūris į gyvenimą (darbą bei poilsį), bet gali būti, kad šituo būdu žmogiukai paprasčiausiai ieško vertimo. Taigi, mielieji, „laimingas” arabiškai yra . Štai taip.

Ok, čia buvo lengva. Toliau pagal populiarumą eina „ausinės gyvenimo mintys”. Siunčiu į pusbrolio tinklapį mintys.lt, nes tikriausiai visgi „auksinės”. Turėtum rasti kažką tinkamo. Toliau vėl – „Justinas Dabulskis”, jį rasi čia.

Kita užduotis – „rožinės vestuvės”. Nagi, paplanuojam. Rožinę suknelės spalvą tikriausiai teks palikti pamergytėms, tuo tarpu nuotakos apdaras galėtų būti išpuoštas įvairiomis rožinėmis detalėmis: gėlėmis, kaspiniukais ir panašiai. Nemėgstu ilgų vestuvinių suknių, todėl mano siūlomi variantai būtų maždaug:

Čia derėtų rožiniai bateliai bei puokštė iš atitinkamos spalvos gėlių.

Na, toliau minėtosios pamergės:

Ant Tavęs išėjus iš santuokos ceremonijos kristų rožiniai žiedlapiai, o vakarinio pobūvio patalpa lauktų papuošta rožiniais balionais, kaspinais, bei atitinkamu tortu.  Jei būsimas jaunikis, sužinojęs Tavo planus dėl vestuvių spalvos, nepabėgs, galėsi jam į atlapą įsegti rožinę gėlytę.

Jau einame prie mano populiariausių raktažodžių dešimtuko pabaigos, ir dešimtoje vietoje randame žodelytį „skelbiu”, kuris nukreipia į mano įrašą apie vestuves. Tai viskas kaip ir į temą.

Tiek apie dažniausius žodelyčius, atvedančius skaitytojus pas mane. Buvo smagu, todėl iš likusio nepilno tūkstančio išsirinksiu įdomiausius ir parašysiu dar kada nors.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

PinkCity
2008 11 13 | 14:19

P.S. Dar rožinėmis vadinamos vestuvės, kurios atitinka dešimties metų vestuvių sukaktį. Reikia dovanoti rožes tada.

Deividas
2008 11 13 | 22:34

Tau gana lengvos užklausos.. o man reiktų rašyt kiek subtilesnėm temom:

1. kaip lengvai mesti rukyti
2. zaidimai suaugusiems
6. nelaimingos meiles istorijos
7. laimingos meiles istorijos

(3-5) į temą ir taip 🙂

astu
2008 11 14 | 8:24

Pirma suknelė tikrai visai nieko, tik veliumas nesiderina..

PinkCity
2008 11 14 | 8:49

Tikra tiesa, astu. Prie antipatijos ilgoms vestuvinėms suknelėms, pavardėms -ienė turiu dar ir antipatiją veliumams, todėl vienareikšmiškai Tau pritariu.

amonas
2008 11 14 | 9:47

Visai gerai sugalvota, apie raktažodžius, kai neturėsiu apie ką rašyti, būtinai parašysiu :p

Auris
2008 11 14 | 10:07

Man tai cia su suknelem kaip ir viskas ok, bet pirmos mergos veidas, net nezinau tiksliai, bet gal i zombi panasus, nors foto mazoka, is arti gal geriau atrodytu. Antra ir kazkaip keistai atrodo (kalbant apie veido foto), gal labiausiai virsutine lupa krenta i aki – pirmas ispudis, kad gavo is kumscio i lupa ir istino, gal net tiksliau visas toks makiazas kaip “padauzyta” 😀

PinkCity
2008 11 14 | 10:18

Žinok ir man jos negražios. Bet ant gražuolių tik baisias suknias radau.

nanete
2009 06 29 | 23:23

Sveika, gal gali pasakyti kur radai torta? Lietuviu tinklapiuose? Kas gamina? Noreciau tokio 🙂

PinkCity
2009 06 30 | 10:29

Kur radau, tai nebepamenu, nes tai buvo prieš gerą pusmetį, o pagamintų tai manau kiekviena normalesnė didesnė tortų kepykla, nuotrauką nunešus, nes dekoracijos tikrai nėra itin sudėtingos.

Palikti atsakymą