Tessa Hadley: Tėvų miegamasis

2015-05-06

Tessa Hadley Tėvų miegamasisReikia grįžti į darbą, ką nors veikti, kad nieko nejaustų. Taip visada nutinka moterims, kurios turi per daug laiko apmąstymams: jos virsta visų visatos aistrų žaibolaidžiais, atvirai įsisvajoja apie galimybes, apie kurias dirbantys blaivaus proto žmonės niekam nepasakoja.

Darau, blė autoriaus rekomenduota, bet nelabai skaniai mano suvirškinta knygelė. Visiškai nepavyko įsijausti į charakterius, nes jie man pasirodė netikroviški, dirbtini, šalti ir tolimi, o jų elgsenos motyvai nesuprantami. Pavyzdžiui, pagrindinė veikėja įsimyli tokį Deividą, bet apie tai mes sužinome tik iš autorės žodžių, nes tas Deividas aprašomas kaip visiškai nepatrauklus nuobodyla, taigi ypač sunku patikėti, kad tikrai jau taip ėmė ir juo susižavėjo. Arba miega su tokiu jaunuoliu, bet daro tai tarsi nenorėdama, ai, na žodžiu, kažkaip viskas buvo taip tolima ir nesuprantama.

Pati pasakojimo maniera tokia tarsi rafinuota, sarkastiška, subtiliai ironiška, bet man irgi nepaliko įspūdžio, nes vis įsivaizdavau rašytoją kaip vyriškų bruožų feministę, o tokios moterys manęs nežavi.

Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 6.

1 komentaras

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams