• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Suklegos 2009

  2009-09-26

  Atsargiai, merginos, Lukas fotografijoje apsimeta dailesniu, nei yra iš tikrųjų! Bent jau taip nusivylusiu bei netgi pyktelėjusiu tonu pareiškė prie jo priėjusi nepažįstamoji: „Aš vien dėl Tavęs į šitą koncertą atėjau. O Tu, pasirodo, nesi toks gražus, kaip nuotraukose!“ Na, paskui mums su mergaitėmis pletkinant šį akibrokštišką incidentą kai kurios prasitarė, kad joms priešingai – Lukas gražesnis realybėje, taigi velnias čia jį žino. Na, bet žodžiu į Suklegas ateiti buvo verta. Ne tik dėl vaikinų grožio.

  Taigi kokia muzika! Dvelkianti gūdžia praeitimi, įvilkta į padaužos bosinės gitaros ritmus, iki uždusimo trenkianti energija ir kuo nuoširdžiausiai gyva!

  Po Kaišiadorių modernaus folkloro studijos ir Lygaudės lietuviškų kankliavimų Luko eksperimentinis freak folkas, taip vienpusiškai kvepiantis Amerika, kad su niekuo nesupainiosi, skambėjo, švelniai tariant, pasiutusiai akiplėšiškai. O ir vaizdas, kai dešimtims ansamblių narių pasitraukus jis lieka vienas su gitara, o balsas pripildo pilnutėlę salę jausmo, žinok, prikausto dėmesį ir užgniaužia kvapą.

  Turbūt nereikia priminti, kad čia būtent jis grojo mano vestuvėse ir pavertė šventę muzikine fiesta? Na, namuose ir automobilyje Luko stiliaus dainų klausau dažniau, nei lietuviškų sutartinių, taigi man jis kontrastavo su kitais muzikantais daugiau teigiama prasme, ypač kai paskui į sceną užlipo tokių veido išraiškų kavalieriai:

  Gerai nors tiek, kad kentėti jiems teko nedaug – vos vieną dainą, paskui, ant scenos likus vien smagiam Alevos jaunimėliui, tikrai jautėsi, kad žmonėms yra miela malonu daryti tai, ką jie daro. Ir muzika tuomet skamba visiškai kitaip.

  Grupę Brėkšta atsiminiau jau iš pernykščio Juodaragio, tai žinojau, kad blogai nebus:

  Vakarą, išstumdę suolus ir kėdes, pabaigė Lipk ant sienų.

  Jau kai šventės pradžioje į salę atėjome, matėsi, kad ji gerokai per maža visų norinčių sutalpinimui, o kai smagiosios polkutės ėmė atėjusiųjų kojas kilnoti, tiekos šokančiųjų vaizdas nuoširdžiai žavėjo savo gausa ir sinchronu!

  Suklegų baigiamasis koncertas šiandien šeštą valandą Kauno ryšių istorijos muziejaus salėje, o paskiau, nei nori išgirsti mano vestuvėse grojusius muzikantus ir savo akimis įsitikinti, kokio gražumo iš tiesų tas Lukas, dešimtą užsuk į Liberty Pub‘ą!

  4 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams