PinkCity renkasi automobiliuką

2008-07-15

vairuot.jpgLaura svajojo apie vienokį automobilį, nusipirko kitokį. Nežinau, kiek įtakos tam turėjo kolegų blogerių pasvarstymai, bet kad paskui nesakytum, jog su Tavim nepasitarusi gyvenimo posūkius lemiančius sprendimus priimu, tai va, žiūrėk: ruošiuosi ir aš pirkti mašiniuką. Kada nors šiais metais. Iki galo neapsisprendžiu, ar su automatine, ar su mechanine pavarų dėže. Mane tikrai užknisa makaluotis ta vairalazde ar birbėti kamščiuose rizikuojant užgesti su pirma pavara, nes labai nuliūstu, kai pradeda pypinti. Tikrai, tomis akimirkomis aš labiausiai būnu nusivylusi visa žmonija, prisiekiu. Tačiau visi mane gąsdina, kad turėsiu problemų su ta automatine ir manęs niekas negalės patempti…

Kitas dalykas: man reikia mažos mašinytės, o tokios paprastai būna su mažo litražo varikliais ir šis faktas man kelia šiokį tokį nerimą – aš spausiu akseleratorių, o ji taip puf puf kaip koks ežys pamažu tik įsibėgės, taip? Aš negalėsiu greitai greitutėliai nesukeldama avarinės situacijos kirsti pagrindinės gatvės? Dar taipogi nesmagu, kad daug dažniau mažuliukai būna dviejų durų, o kai aš pasidedu daiktus į galą, tai man daug patogiau būtų per galines dureles juos pasiimti.

Visiškai nesuprantama spalva man yra sidabrinė. Čia jau nėra ką tartis. Tiesiog kažkokia ne spalva. Nervina, kad vienintelė Micra su automatine ir yra sidabrinė (į dviejų durų ir mažo variklio trūkumus nekreipiant dėmesio). Niekad nesupratau, kokių velnių gyvenant Lietuvoje reikia kabrioleto, bet va vienas Pluriel‘is bent jau spalvą nenublukusią demonstruoja (ir variklis 1600). Dar atkreipiau dėmesį į Aygo, bet ji su mechanine. Iš Smartukų daug kas juokiasi, bet jei jis yra Forfour?

Vabalas yra maža mašina su normalaus dydžio varikliu, bet jų kainos kažkaip nenatūraliai užkeltos, atseit labai stilius, ar kaip? Naujesnės nei praėjusio amžiaus už dvidešimt tūkstančių nelabai įpirksi… O ir kietos, sako.

Pažerk keletą saujų patarimų, gerbiamas žinove ir mėgėjau. Jei Tu būtum nedidelė linksma blondinė, kuriai automobilis reikalingas maltis po miestą, nes savaitgaliams brangiausiasis turi Voyager’į, ką rinktumeis?

48 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams