Nevyriška tema visiškai

Rožinės paklodės sulipo nuo nesukramtytų saldainių ir oras aplink taip tyliai kužda: išeik dar neišeik… Nes pirmykštės moterys nenešiojo aukštakulnių ir velniokišką seksualumą spinduliuodavo gosliomis lūpomis, jau išmokau deramai šypsotis. O vasara yra absoliučiai fantastiškas metas ir viskas būtų tobula, jei ne avalynė. Šiam sezonui, stengdamasi pateisinti pinkcity.lt vardą nusipirkau rožinius batukus su kaspiniukais beigi kreminius, taip pat kaspiniuotus. Bet abi jų poras buvau apsiovus tik po keletą kartų, nes klaikiai nuspaudė ir pritrynė pūsles, dėl kurių aš ir gerųjų batelių negalėjau apsiauti. Fuj, kaip nekenčiu tokių dalykų. Pavasariniai, žieminiai ir rudeniniai batai taip šlykščiai nesielgia.

Gerai, kad iš pernai metų turiu raudonus ir juodus batukus (mes čia kalbam tik apie aukštakulnius, visokių kitokių aš turiu irgi), su pastaraisiais į pasaulio kraštą nueičiau, tokie mieli, patogūs ir myli mano pėdas, neskriaudžia jų niekada. Tai įsivaizduok, koks negeras netikėtumas mane ištiko, kai staiga po savaitgalio išsiėmus iš spintos pamačiau, kad vienas jų yra sužalotas (nukrito ir nežinomoj vietoj pasimetė priklijuota detalė)! Po desperatiškų naujų juodųjų batelių paieškų pirmadienį atėjo suvokimas, kad antrų tokių tobulų nerasiu.

Teko imtis kūrybinės gelbėjamosios akcijos: nusipirkau juodos šilkinės juostelės, suraičiau dailius kaspiniukus ir prisiuvau juos. Va:

kaspiniukai.JPG

Dabar vaikštau labai aukštai iškėlus galvą, tokia šaunuolė ir darbštuolė jaučiuosi! Jau nekalbant apie tai, kad sutaupiau pinigų bei galimybių pūsles su naujienomis prisitrinti…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Monika
2008 07 16 | 12:36

Is ties moteriska. Ir dailu. Ir zavinga 🙂 O nauji bateliai viena karta nutryne paprastai daugiau nebetrina… Gal suteik ir saviesiems dar viena sansa..? Man paprastai pasiteisina 😉

PinkCity
2008 07 16 | 12:56

Suteikiau abiems po antrą šansą, tik buvau apdairesnė – dėl visa ko į mašiną įsimečiau ir porą patogių batų. Ir prireikė! Ech. Kai užmiršiu skausmą, gal pabandysiu dar.

scania
2008 07 16 | 21:02

Puikus rezultatas! Kaspiniukai jėga 🙂

Timas
2008 07 16 | 23:15

fain

VenusOfAir
2008 07 18 | 22:42

Mmm… grazus rozinis miestas:) Apie tave papasakojo bendra musu pazystama Aiste. Aciukas, jai:)
Grazus tavo batukai, labai grazus. As irgi noreciau nauju, bet ispardavimams neturiu kantrybes… Tai manau eisiu nusipirkti rozinio nagu lako… Vis kazkas naujo:)

Palikti atsakymą