Mandarininis retro

Hey remember that month when I only ate boxes of tangerines, so cheap and juicy, tangerines, spygauja vėjavaikiškai Regina Spektor, ir visas laikas šiandien nusidažo oranžine spalva. Ir visi el. paštą tvindantys siuntiniai tokie nuoširdžiai geri ir linksmi, patvirtina, kad šiandien bus nuostabi diena. Taip ja džiaugiuosi, kad nustebinu koleges padarydama joms kavos, kurios pati negeriu, ir apdalindama taleriais.

Šiek tiek pasiauginti plaukus yra smagu tuom, kad tokiom šauniom dienom kaip ši gali susirišti linksmą uodegytę ir eidama ja valiūkiškai siūbuoti. Ir planuojant darbinio kalėdinio vakarėlio šukuoseną lygiuotis į Gwen, kai ji lygiavosi į Jean:

Na ir iš viso tie visi 30-tųjų – 50-tųjų moteriški dalykėliai tokie žavūs, tos pirštinaitės, batukai, kuriais nori nenori mažiukais žinsniukais tipeni, tinklinės kojinės su siūle per visą kojytės ilgį (ar man nepersisuko, pažiūrėk? o dabar? o dabar?). Ir tas žavus flirtas akytėmis, primena kažkiek musulmones, bet labiau rafinuotas. Daug žadanti šypsena lūpų kampučiais, bet oi, aš gi nieko nesakiau… Žiaviu. Ne cheap, bet juicy. Tangerines.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis