• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Apie verkimą

  2020-02-11

  Ar Tau dažnai tenka verkti?

  Šį savaitgalį praleidau Klaipėdoje. Išsikedenau plaukus pajūrio vėjuose, palaikiau močiutę už rankos, ir susitikau su keliolika nuostabių nepažįstamų žmonių, atėjusių į mano užsiėmimus.

  Šie susitikimai buvo labai jautrūs, intymūs ir asmeniški – atviravome, kvatojome, verkėme… Aš ir pati ne vieną ašarą išspaudžiau. Tiesą sakant, dar niekuomet mano renginiuose nebuvo tiek verkiama, kiek šį savaitgalį – sakau, kad klaipėdietės, šalia jūros gyvendamos, lengviau leidžia tiems gniutulams, užstrigusiems gerklėje, išsilieti ašaromis?

  Laimė

  Iš tiesų verkimas turi didžiulį terapinį poveikį – jis leidžia išlaisvinti viduje susikaupusias emocijas, pašalinti kūną kaustančias įtampas, patirti atgaivinantį katarsį. Kadangi verkiantis žmogus atrodo labiau pažeidžiamas, jis susilaukia daugiau aplinkinių paguodos ir paramos. Be to, ašaros labai užkrečiamos – kai mamų-dukrų ryšio terapijos užsiėmime Kaune kelioms verkiančioms moterims pasiūliau servetėlių, sukilo rankų miškas tų, kurioms taip pat praverstų nosinaitė…

  Taigi kai ašaros veržiasi, leisk joms lietis laisvai. Juk žinai, kad išsiverkus bus geriau.

  Gražios dienos!

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams