Apie atostogas ir tikras moteris

2014-07-01

Paplūdimys Graikijoj

Dėmesio! Vėl visų taip mėgstamas burbėjimo įrašas! Žinau, kad dauguma negalit pakęsti tų mano perskaitytų knygų aprašymų, bet ką padarysi, kad skaitau daugiau, nei burbu…

Paplūdimys Kanaruose

O taigi dabar yra vasara, atostogų metas, ir norisi paburbėti apie tuos žmones, kurie manosi turį teisę spręsti, kokios atostogos yra geros, o kokios ne. Jau neminint to, kad jie patys kartais pasiima darbe atostogas ir tuo metu tvarko kokį nors sandėliuką arba tapetuoja kambarius, kas, mano nuomone, yra klaikiausias būdas praleisti užtarnauto poilsio savaites, bet va, žiū, ir aš darau tą patį – leidžiu sau spręsti, kas kitam yra geriau. Tapetuokit, kiek norit, o aš va mėgstu drybsoti paplūdimyje ir skaityti knygas. Man tai yra geriausias poilsis pasaulyje ir jei būčiau milijonierė, pusę savo laiko praleisčiau būtent taip.

Paplūdimys Egipte

Bet gi kas atsitinka mano brangiojo pašnekovo veidui, kai kalbu apie tokius mielus sau dalykus? Ar tai tik ne pašaipos rūgštelė suraukė jo nosį? Oi, jau aš tai taip tikrai negalėčiau, visą dieną gulėti paplūdimyje? Išprotėčiau nuo neturėjimo ką veikti! (aš gi sakiau, kad skaitau knygą, bet taip, skaitymas nereikalauja tiek raumenų jėgos, kiek tapetavimas). Suprask – Tu esi kvaiša, jei nekopi į kalnus, neneri į gelmes ir nesikarstai po apžėlusias džiungles, Tavo atostogos nieko vertos. Bet alio, argi aš nesakiau, kad būtent tai man ir teikia daugiausia džiaugsmo? Juk per atostogas galiu veikti, kas man patinka, o ne kas skamba kaip kvapą gniaužiantis nuotykis kažkam kitam, ar ne? Tai ačiū, kad leidi mėgautis.

Paplūdimys Tailande

Dar kitas dalykas, užknisantis jau senokai – posakis tikra moteris. Šiaip galėtum pagalvoti, kad čia moterys iš mėsos ir kaulų lyginamos su klonais, arba su lėlėmis, arba su virtualiomis pašnekovėmis, ar dar kaip nors, betgi ne, mielieji, žinokit, tikra moteris – tai ta, kurios kūno masės indeksas siekia 25 ir daugiau:

Tikros moterys

Tikros moterys

Tikros moterys

O jei antsvorio neturi, tada Tu nesi tikra moteris, pasistenk labiau! Mesk sportą, kimšk tortus ir bandeles! Nors ir tai nebūtinai padės; ir aš tokia esu, ir keletą pažįstamų tokių turiu, kurios tikrai niekad kąsnių neskaičiuoja, niekuo savęs neriboja ir yra lieknos kaip nendrės. Vienintelė dieta, kurios esu kelias dienas laikiusis buvo arbūzų, nes ją buvo prirašęs gydytojas paauglystėje, kai turėjau kažkokių problemų su inkstais. Po to kokius metus į arbūzus pažiūrėti negalėjau, bet dabar jau vėl galiu. Ir dėl to nesu tikra moteris (tai kas aš tuomet?). Dar man juokinga būna, kai visuomenėje žinomi storuliai iš pradžių žurnalistams postringauja, kad gero žmogaus turi būti daug, kad jie labai laimingi ir myli savo kūną tokį, kokį dievas davė, o po kokių penkių metų tie patys žurnalistai daro reportažus apie tai, kaip tie gerieji žmonės kokiais nors būdais atsikratė pusės savo svorio ir tada jau suokia: oi, tapo lengviau judėti, oi, kokių gražių rūbų prisipirkau, nes tuos visus maišus teko išmesti, ir panašiai. Tai kam čia reikia taip apsimetinėti? Jei esi laimingas toks, koks esi, tai ir būk, o jei ne – keiskis nesąmonių netauškęs. Ir liaukis pravardžiavęs lieknas moteris netikromis!

7 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams