Victoria Hislop: Saulėtekis

Tai buvo vienas puikiausių kurortų pasaulyje, teikiantis daugybę malonumų, viskas čia buvo sukurta atostogautojų patogumui. Pakrantę juosiančiuose aukštuose pastatuose daugiausia buvo įsikūrę viešbučiai su madingomis kavinukėmis ir brangiomis parduotuvėmis pirmuosiuose aukštuose. Pastarosios, šiuolaikiškos ir rafinuotos, priminė Monaką ar Kanus ir buvo skirtos pasiturinčių užsieniečių laisvalaikiui ir malonumams, – šie tik ir laukė, kada juos apgaubs salos kerai.

Šią knygą apie Kiprą pradėjau skaityti prieš skrisdama į šią salą atostogų, pabaigiau tik po kurio laiko grįžusi. Puikus romanas besidomintiems istorija – apie Kipro graikų ir turkų konfliktą gavau daugiau informacijos, nei iš Elif Shafak “Išeinančių medžių salos.

Visgi kaip literatūros kūrinys ši knyga man daug malonumo nesuteikė. Netgi šiek tiek erzino dėl savo neprofesionalumo – vietoj to, kad rašytoja parodytų, kaip jaučiasi tam tikras veikėjas, autorė tiesiog tai ima ir pasako. Meninė vertė tokia ne itin. Istorija nėra labai įtraukianti ar įtikinanti. Jei nebūtų apie Kiprą, nebūčiau baigusi skaityti.

Mano vertinimas – dešimtbalėje skalėje: 6.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 7

Pasidalinkite savo mintimis