Truputį apie vyrus

Anksčiau aš niekaip nesuprasdavau moterų, kurios kaip vieną pagrindinių gero vyro savybių įvardindavo jo humoro jausmą. Galvodavau – na kaip gi šitaip galima – tokiai smulkmenai, kaip juokai, skirti aukščiausius prioritetus? Manydavau, kad šitaip teigiančios moterys yra lengvabūdės vištos, nes kaipgi gali labiau už humoro jausmą nerūpėti vyro erudicija, suteikiamas saugumo jausmas, empatija, galų gale subtilus stiliaus pojūtis?

Bet su amžiumi atėjo gabalėlis išminties į mano rožines smegenis ir suvokiau, kad iš tiesų tinkamas humoro jausmas yra nepaprastai svarbi savybė! Juokas yra tik išraiška, esmė – požiūris į gyvenimą. Jei požiūriai sutampa, tie patys dalykai yra juokingi arba nejuokingi. Neveltui lietuviška Vikipedija sako, kad humoro jausmas – sugebėjimas pastebėti juokingus, keistus tikrovės reiškinius; linksmumas, polinkis juokauti; pakantus, nepiktas gyvenimo keistenybių, juokingų situacijų, žmonių ydų pašiepimas, susijęs su optimistiniu ir kontempliaciniu požiūriu į tikrovę. Būtent – svarbiausia požiūris!

Vyrai

Ir neveltui panašesnę gyvenimo patirtį turintiems asmenims (panašaus amžiaus, panašios socialinės grupės) lengviau tapti artimais. Taip, priešingybės – įdomu ir egzotiška, bet galų gale tam tikri dalykai tampa visai nesuprantami, ir tada jau nieko gero. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad jokios kitos tautybės vyrai manęs taip neprajuokina, kaip lietuvaičiai! (o mama man iki šiol pašiepiamai prikiša, kaip paauglystėje prisiekinėjau, jog niekuomet už lietuvio netekėsiu, kai visokie serbai italai ispanai buvo jauną galvelę susukę)

Iš kito išeities taško žvelgiant – nuolat mokausi gyventi šia akimirka. Ir galiu tvirtai teigti, kad tuomet, kai nuoširdžiai kvatojuosi, esu pati laimingiausia! Vadinasi vyras, gebantis mane prajuokinti, moka padaryti mane laiminga. O argi ne to ir trokštu?

Tai va čia toks spontaniškas pamąstymas. Mano sukauptos gyvenimiškos patirties apie vyrus išdava.

(yra pasaulyje žmogus, kurio manęs prajuokinimo koeficientas nepaprastai aukštai užaugęs ir toli nuo visų kitų nutolęs. Aš už jo ištekėjau)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Laura
2010 03 18 | 11:39

Aš irgi ištekėjau už tokio 🙂 Man nuo paauglystės buvo taip, kad jei su vaikinu nelinksma, vadinasi, jis man neįdomus 🙂

eNyu
2010 03 18 | 11:48

O aš kažkodėl šitą aspektą irgi visada laikiau labai svarbiu.

PinkCity
2010 03 18 | 12:00

Va va, vieni su išmintim gimsta, kiti jos įgyja. Nors tiek gerai.

Ramūnas
2010 03 18 | 12:32

Bijau, kad vis tik yra nemažai merginų, kurios taip giliai į tai nežiūri ir “vaikinas su humoro jausmu” reiškia, kad su juo galima tiesiog smagiai pakrizenti..

GinG
2010 03 18 | 12:34

Humoras padeda visomis gyvenimo situacijomis, jei jis pateikiamas subtiliai, padeda netgi liūdnomis ir netgi piktomis akimirkomis 🙂 Mūsų jaunojoje šeimoje labiausiai man toks problemų sprendimo būdas ir patinka! Jei negali pakeisti situacijos – keisk požiūrį į ją 😀 O skaniausi prieskoniai – šypsena ir juokas 🙂

shiny
2010 03 18 | 13:08

pilnai pritariu (: geras humoro jausmas nėra tik pakrizenimas, viskas daug sudėtingiau

Agni
2010 03 18 | 16:18

butent! as irgi nesuprasdavau, kodel i pirma vieta visos keldavo humoro jausma (na cia atsimenu dar kai maza, jauna buvau)
o dabar taip suprantu! atrodo kartais- zmogus ir simpatiskas, ir patinka, bet jei nesugebes make me laugh, tai no..

Žygimantas
2010 03 21 | 16:21

Jep jep. Visada vyras su geresniu humoro jausmu turi daugiau šansų už išvaizdesnį, aukštesnio socialinio statuso, romantiškesnį ar simpatiškesnį vyruką.

Pats humoras gana subtili sąvoka. Ne viskas priklauso nuo požiūrio ir žodžių. Dar yra ekspresija. 🙂 Kai esi pavargęs ar įsitempęs, vargiai ar sugebėsi prajuokint kitą žmogų.

Giedrė
2010 03 21 | 17:01

dėl to Paryžiaus Kvazimodui taip pasisekė 😀 manau ne tik vyruose tai svarbu. juk norisi kad aplinkui būtų daugiau besijuokiančių ir besišypsančių žmonių.

Palikti atsakymą