Silence: muzika sniego tylumai

Oho, jau pradėjo plaukti kalėdinės dovanos! Tiesa, už pastarosios gavimą pasižadėjau parašyti savo nuomonę apie ją, bet juk nesunku, ir štai ką aš manau apie Snow & Silence:

Paprastai tokios elektronikos, kokią kuria Mario Basanov ir Vidis, neklausau, nebent per Opus3 netyčia išgirstu, ir kai ryte įsidėjau Silence kompaktą į automobilio grotuvą, eilinį kartą prisiminiau kodėl. Nes nevaikštau į naktinius klubus ir nevalgau narkotikų! Juokauju, aišku. Šiaip, dienos pradžiai man reikia gerai nuteikiančio ir energizuojančio muzikos užtaiso, reikia šokti prie vairo ir visa gerkle dainuoti, o čia…

Silence

Tačiau, kai grįžtant iš darbo nusprendžiau suteikti Snow & Silence dar vieną šansą įtikinti mane, nepasigailėjau. Tamsus, kiek miglotas oras, aplinkui šviečia balti laukai ir tingūs apsnigti medžiai, o priekyje monotoniškai raudonuoja galiniai automobilių žibintai; ramu, švaru, tvarkinga ir mažumėlę melancholiška – būtent tokiai vakarėjančiai nuotaikai paryškinti man kuo skaniausiai tiko elektroninė Silence muzika. Grįžus namo net pati nepastebėjau, kaip ėmiau niūniuoti Suspend The Feeling… (su Giedrės iš Empti vokalu ir juokinga spaustuvės klaida ant viršelio – parašyta Beatles, iš karto pagalvoji apie Bitlus, o iš tiesų turėtų būti beatless 🙂 )  Esu tikra, kad dar ne kartą klausysiuos. Tik ne rytais!

O visų smagiausia yra tai, kad lietuviai galų gale ėmė kurti tokią muziką, su kuria ne gėda užsieniuos pasirodyti. Nesvarbu, kad dažniausiai klausausi visiškai kitokių stilių, kokybę nuo šlamšto sugebu atskirti.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Aurimas
2010 12 09 | 8:58

Gerai kad gavai cd, man taip ir neatkeliavo :/

Palikti atsakymą