PinkCity pirmoji skelbia: šį lapkritį vėl trinktels Nokia Trends Lab!

nokia-trends-lab.jpgIr ta proga PinkCity kalbina „Nokia Lietuva” rinkodaros vadovę Raivarą Šemetulskytę, kad ši papasakotų daugiau:

PC: Nepraėjo nė pusmetis, o jau čiulba ulba paukštelis man ausytėn, kad vėl galiu dailiausius apdarus ruoštis, nes lapkritį Vilniuje ūš Nokia Trends Lab. Tikrai?

RŠ: Taip, paukšteliai nemeluoja – intensyviai ruošiamės jau ketvirtajam pasaulinio renginių ciklo Nokia Trends Lab vakarėliui Vilniuje. Renginys įvyks lapkričio viduryje, o jeigu tiksliau – 14 dieną. Tad galite pradėti ruoštis ne tik stilingus apdarus, bet ir sekti naujienas www.nokiatrendslab.lt, nes čia už kelių savaičių bus paskelbtas mobiliojo meno eksperimentas, kurio kūrybiškiausi dalyviai pateks į renginį nemokamai.

PC: Bet anksčiau tai buvo metinis renginys. Ruošiatės paversti jį pusmetiniu? Gal vėliau ir dar labiau padažninsit?

RŠ: Nokia Trends Lab renginių periodiškumas neapibrėžtas, o jaunimui norime padovanoti dar vieną išskirtinę progą „paūžti” šį vėlyvą rudenį. Nokia Trends Lab vakarėliai nuolat vyksta įvairiose Europos šalyse (planuojamus renginius galima matyti www.nokiatrendslab.com). Beje, galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje Nokia Trends Lab vyksta bene dažniausiai.

PC: Nebijot, kad dažniau vykstantis renginys iš Įvykio nusileis iki įvykėlio garsumo?

RŠ: Nokia Trends Lab renginiai yra ypatingi vakarėliai. Jie visada pasiūlys jaunimui užsienio muzikos grupės – žvaigždės – koncertą, be to, iki renginio ir per renginį vyksta daugybė kūrybiškumo eksperimentų, į kuriuos stengiamasi pritraukti fotografijos, muzikos ar kito meno žvaigždes. Tad manyčiau, kad pats vakarėlių formatas yra toks, jog kiekvienam renginiui tarsi lemta būti „Įvykiu”.

PC: Gerai gerai, puikios muzikos ir kūrybinių erdvių nebus mūsų šaliai per daug, bet tai jau dabar sakykit, kokia grupe šįkart mus palepinsit?

RŠ: Tai paskelbsime visai netrukus, tačiau manau, kad koncertuosiantys svečiai bus tikrai verti dėmesio. Visgi, PinkCity.lt skaitytojams galime praskleisti šydą – Nokia Trends Lab vakarėlyje išvysime vokiečių electrohouse muzikinio stiliaus duetą Booka Shade (apie juos daugiau žiūrėkite www.myspace.com/getbookashade). Na, o kitas koncertuosiančias scenos žvaigždes paskelbsime per keletą savaičių.

PC: Kokie yra pagrindiniai kriterijai renkantis muzikos žvaigždes Nokia Trends Lab renginiui?

RŠ: Kriterijų yra daug ir įvairių, tačiau vienas iš pagrindinių, kuriuo vadovaujamės, tai taip vadinami Trendy atlikėjai iš užsienio – pradedančios kilti, ar ką tik iškilusios scenos žvaigždės. Pavyzdžiui, praėjusiame renginyje turėjome New Young Pony Club. Pačiame Nokia Trends Lab renginio pavadinime užkoduota, kad šie vakarėliai yra naujų krypčių eksperimentas.

PC: Taip, Jūs siekiate išlaisvinti mūsų kūrybiškumą, bet visad daug lengviau vadovautis stereotipais. Kas, Jūsų nuomone, yra stereotipinis Nokia Trends Lab dalyvis? Kaip jis mąsto, kuo vadovaujasi gyvenime, kaip rengiasi, ką klauso?

RŠ: Ar tai galėtų būti Nokia Trends Lab, jei susirinktų 4000 stereotipiškai apsirengusių, stereotipiškai mąstančių, besiklausančių stereotipinės muzikos dalyvių? Manyčiau, stereotipinio dalyvio nėra. Yra jaunimas bei žmonės, kurie jauni savo siela, trokšta pamatyti, išgirsti ką nors naujo, tiesiog sutikti draugų, šauniai pasilinksminti netikėtose erdvėse arba sudalyvauti neįprastuose eksperimentuose. Tą ir siūlo Nokia Trends Lab.

PC: Jei reiktų įvardinti šio renginio spalvą, kokia ji būtų (ar kartais ne rožinė)?

RŠ: Suprantu PinkCity ambicijas dėl rožinės spalvos vakarėlio 🙂 Tačiau palikime patiems dalyviams išvysti, kokia spalva dominuos Nokia Trends Lab renginyje šį lapkritį – ateisite ir pamatysite 🙂

PC: Ką gi, dėkui už interviu ir nekantriai lauksim tolimesnių naujienų!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

tadas
2008 09 26 | 9:39

idomu, kas bus per eksperimentas, kuri ivykdzius bus galima nemokamai gauti kvietimus

jusstinas
2008 09 26 | 12:32

Prisipažinsiu: tokiais dalykais nelabai domiuosi ir tokių naujienų neseku, bet paskaitęs dabar susidomėjau ir, manau, pagalvosiu rimtai apie dalyvavimą. 🙂

Justinas Beinorius
2008 09 26 | 21:03

Aš net surikau iš laimės!!!!! Booooooka Sheidai atvaro. Omg omg!!!

Nokia Trends Lab su Booka Shade! | slave.lt
2008 10 15 | 13:03

[…] jau oficialiai paaiškėjo, kad gandai pas Jovitą bloge buvo teisingi ir šiais metais Nokia Trends Lab pamatysime Booka Shade! Tai yra kažkas nerealaus! […]

Palikti atsakymą